Stworzyć werandę ze szkła pochodzącego z recyklingu?

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
Mae-thurine-04
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/03/22, 09:44

Stworzyć werandę ze szkła pochodzącego z recyklingu?




przez Mae-thurine-04 » 03/03/22, 10:14

Witam, od jakiegoś czasu w moim garażu leżą szklane tafle i nie wiem co z nimi zrobić, czy myślicie, że da się zrobić werandę ze szkła z recyklingu? Jeśli robiłeś to wcześniej, czy masz jakieś rady, zanim zacznę? Z góry dziękuję
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Stworzyć werandę ze szkła z recyklingu?




przez Christophe » 03/03/22, 11:36

To zależy od wymiarów i czy to podwójne szyby bo weranda wymaga ocieplenia...

Masz zdjęcia ? Czy są z nim ramki?

Wolałbym poddać je recyklingowi w szklarni... tak zrobiłem ponad 10 lat temu i działa cudownie!

Zobacz: prace-remontowe-nieruchomosci / remont-szklarni-z-blach-z-falistych-pvc-nieprzezroczysty-t7461.html

Przed:

Obraz

Po:

Obraz
0 x
Mae-thurine-04
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/03/22, 09:44

Re: Stworzyć werandę ze szkła z recyklingu?




przez Mae-thurine-04 » 03/03/22, 11:58

Witaj, naprawdę piękne to, co udało Ci się zrobić! Obecnie nie mam przy sobie żadnych zdjęć, ale nie, to nie jest podwójna szyba, wydaje mi się, że jest to przeźroczysta lub bardzo przejrzysta szyba, nie jestem pewien! To prawda, że ​​nie pomyślałem o ociepleniu i to może być problem. :// Na razie myślę tylko o projekcie, ale może powinienem przekształcić mój projekt werandy w szklarnię! Pomyślę o tym wszystkim! Albo może uda mi się go pomalować i zrobić pokrycie lub kilka pokryć ściennych... Myślisz, że da się to pomalować?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Stworzyć werandę ze szkła z recyklingu?




przez Christophe » 03/03/22, 12:07

Oczywiście jest malowany na szkle, jest nawet techniką artystyczną od wieków! 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Stworzyć werandę ze szkła z recyklingu?




przez Obamot » 03/03/22, 23:43

Christophe napisał:To zależy od wymiarów i czy to podwójne szyby bo weranda wymaga ocieplenia...

Masz zdjęcia ? Czy są z nim ramki?

Wolałbym poddać je recyklingowi w szklarni... tak zrobiłem ponad 10 lat temu i działa cudownie!

Zobacz: prace-remontowe-nieruchomosci / remont-szklarni-z-blach-z-falistych-pvc-nieprzezroczysty-t7461.html

Przed:

Obraz

Po:

Obraz
Naprawdę fajnie jest to zobaczyć! 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Stworzyć werandę ze szkła z recyklingu?




przez Macro » 04/03/22, 10:15

Uważaj na zwykłe szkło na dachu werandy... Dzień, w którym pada grad lub obfite opady śniegu: NIEBEZPIECZEŃSTWO
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 117