Blog ... mój ogród!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Hasardine
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 350
Rejestracja: 26/07/08, 22:01
Lokalizacja: Alzacja




przez Hasardine » 23/04/09, 15:32

Przeglądając bloga zastanawiałam się po co autorka odsiewa ziemię z kwietników!

czy ktoś może mi odpowiedzieć, proszę
0 x
Avatar de l'utilisateur
Tiboshadow06
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 48
Rejestracja: 18/08/06, 12:15




przez Tiboshadow06 » 24/04/09, 13:21

Więc przesiałem ziemię, bo nawet kiedy ją przewróciłem, były tam jakieś cholerne korzenie, kamienie... więc przesiałem, przewróciłem i teraz cukinia to lubi : Chichot: przepraszam, że nie za bardzo aktualizuję, ale mam mnóstwo zdjęć w magazynie (które muszę posortować i zmniejszyć), ogródek warzywny radzi sobie znakomicie, ale przyznam, że ciężko jest to wszystko wyczyścić :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Noaologue
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 03/08/15, 17:37




przez Noaologue » 12/08/15, 16:41

Tak czy inaczej świetny blog! Dziękujemy za udostępnienie wszystkich tych informacji. Od kilku lat zajmuję się także ogrodnictwem z lekkim upodobaniem do kwiatów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 12/08/15, 17:05

Nie wiedząc jak "blogować", dzielę się swoimi doświadczeniami w wątku na ten temat forum, z kątem natarcia mającym na celu ograniczenie siły roboczej i celem produkcji „więcej niż organiczne”…

https://www.econologie.com/forums/jardiner-p ... 6-360.html

Dziś publikuję w Internecie wyniki liczbowe, które to pokazują bez żadnej uprawy i bez żadnego "wkładu" innego niż siano, uzyskujemy od 50 do 60 ton/ha z cebulą... Zdjęcia w kilka chwil!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Noaologue
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 03/08/15, 17:37




przez Noaologue » 19/08/15, 16:02

O tak, rozwiązania, które proponujesz są naprawdę świetne!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Noaologue
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 03/08/15, 17:37




przez Noaologue » 28/08/15, 15:19

Podejmując decyzję na rozpoczęcie roku szkolnego, zamierzam spróbować rozpocząć przygodę z blogowaniem. W tej chwili po prostu próbuję znaleźć imię.. Szukałem w Whoisie i teoretycznie (jeśli wszystko dobrze zrozumiałem) strona bellemaplante.fr jest darmowa... Nie mogę się doczekać, żeby to wszystko zacząć :)
0 x
Krok po kroku ptak tworzy gniazdo.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 289