Partia środowiska 30ème !!!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Dołączycie do nas na ten cudowny dzień?

Sondaż wygasł 28 / 09 / 19, 09: 55

Tak
1
25%
Tak z moją rodziną
1
25%
Tak z moimi przyjaciółmi
0
przy braku głosów
Tak dla programu dnia
0
przy braku głosów
Tak, przyjdę na koncert
0
przy braku głosów
Tak, przybędę z 11h do końca nocy!
1
25%
Niestety nie mogłem przyjechać w tym roku, chociaż jest to 30ème
1
25%
 
Wszystkich głosów: 4
Loubatas
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 09/08/19, 09:37
x 1

Partia środowiska 30ème !!!




przez Loubatas » 09/08/19, 09:55

Dzień Ochrony Środowiska to impreza, którą musisz wziąć udział we wrześniu!
Całkowicie za darmo, oferujemy dziesiątki zajęć dla dzieci i dorosłych, konferencje, show i koncerty. Ponad trzydzieści stoisk pokaże Ci ich różnorodne działania.
Ten dzień jest okazją do odkrycia ecogite Loubatas, autonomicznego miejsca i odosobnionego miejsca oraz spędzenia dnia w lesie.
Domowe jedzenie serwowane będzie w południe, a zupa wieprzowa z wolnego wybiegu będzie serwowana w nocy. Bar z lokalnymi produktami będzie dostępny przez cały dzień i wieczorem.
W naszej edycji 30th organizujemy program koncertowy (zawsze bezpłatny) od 18h30.
Atmosfera jest dobra i przyjazna, wszyscy są w tym heterogenicznym programowaniu.
Znajdź szczegółowy program na https://www.loubatas.org/la-fete-de-lenvironnement/ lub na Facebooku https://www.facebook.com/loubatas/?ref=br_rs
załączniki
Affiche2019sla-page001.png
Plakat Dnia Środowiska 2019
Program dzienny FE 2019.png
Program dnia
Program wieczorny FE 2019.PNG
Program wieczoru
FE Program wieczorny 2019.PNG (412.3 KIO) Dostęp do 2798 razy
1 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13714
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1524
Kontakt :

Re: Festiwal środowiska 30ème !!!




przez izentrop » 10/08/19, 12:14

0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 278