Nauczyciel fizyki / elektroniki szuka szyi

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
drzewo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 04/06/15, 18:51

Nauczyciel fizyki / elektroniki szuka szyi




przez drzewo » 04/06/15, 20:05

Witam,

Jak wskazuje mój tytuł, poszukuję osoby, która jest dobrze zorientowana w fizyce (również kwantowej) i elektronice (nie obchodzi mnie, czy masz wykształcenie w jakiejś dziedzinie, nawet jeśli jest to plus), miałbym dużo pytania, które należy zadać, szczególnie na temat wpływu fal (wi-fi, telefonów komórkowych itp.) na organizm (lub w każdym razie na elektromagnetyczne funkcjonowanie organizmu i środowiska, jonosfery itp.), więc jeśli wiesz trochę o biofizyka, elektrofizjologia, to byłoby dobre...
Zajęcia odbywać się będą zdalnie poprzez Skype.

Jeśli nie czujesz się bezpośrednio zainteresowany, ale znasz ludzi, którzy by sobie z tym poradzili, przekaż moją wiadomość dalej!

Do zobaczenia wkrótce ;).
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 276