Nowy projekt w drodze

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Lilieth78
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/05/18, 15:17

Nowy projekt w drodze

przez Lilieth78 » 20/05/18, 15:26

Witam, przyszedłem powiedzieć wam co następuje:
Słynny biznesmen Fernándo Martínez Gómez-Tejedor wraz ze swoją firmą zdecydował się na rozpoczęcie nowego projektu, w ramach którego bezpłatnie będą korzystać z maszyn energetycznych Tesli.
To bardzo ciekawe pytanie i w tej chwili szukają osób z doświadczeniem i wiedzą w tych obszarach, energetyce, technologii i Tesli.
Celem tego projektu non-profit jest pomaganie ludziom i pomaganie im w doskonaleniu się. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz być częścią tego projektu lub dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z: Teslaprojectt@gmail.com
W takim razie patenty na ten projekt pozostawię każdemu, kto zostanie zachęcony do udziału!

Umiarkowanie Flytoxu Usunięto fałszywe linki
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Nowy projekt w drodze

przez moinsdewatt » 21/05/18, 12:04

Sugeruję to moderatorom forum aby usunąć powyższe linki.

Śmierdzi oszustwem, phishingiem, reklamą, fałszywym projektem lub instalacją wirusa.
Ostatnio edytowane przez moinsdewatt 21 / 05 / 18, 12: 13, 3 edytowany raz.
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Nowy projekt w drodze

przez moinsdewatt » 21/05/18, 12:05

Lilieth78 napisała:Witam, przyszedłem powiedzieć wam co następuje:
Słynny biznesmen Fernándo Martínez Gómez-Tejedor wraz ze swoją firmą podjął decyzję o uruchomieniu nowego projektu, w ramach którego za darmo będą korzystać z maszyn energetycznych Tesli.l


Hmm, a o co chodzi w kilku zdaniach?
0 x
Lilieth78
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/05/18, 15:17

Re: Nowy projekt w drodze

przez Lilieth78 » 28/05/18, 16:14

To nie jest oszustwo. Dlaczego miałbyś oszukiwać ludzi, którzy nie zamierzają wpłacać żadnych pieniędzy? Jeśli dobrze czytają, w tekście jest napisane, że projekt ma już kogoś, kto go finansuje, co by zyskało na oszukiwaniu innych? Jeśli się z tym nie zgadzasz, w porządku, ale nie oczerniaj i nie proś innych, aby zmienili zdanie. Zapraszam do kontaktu z obsługą projektu w celu sprawdzenia czy nie jest to oszustwo. Pozdrowienia
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025

Re: Nowy projekt w drodze

przez Christophe » 28/05/18, 16:19

Tak, tak, wszyscy tak mówią!

Przejdź do kosza, a Twoje konto zostanie dezaktywowane!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 96