Projekt autonomicznego przewoźnego źródła energii odnawialnej

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
standalone.energies
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 23/11/13, 11:49

Projekt autonomicznego przewoźnego źródła energii odnawialnej




przez standalone.energies » 23/11/13, 12:14

Witam,

tytuł może tykać wielu z was, ale i tak idę w nadziei na znalezienie rozwiązania, ponieważ sektor energetyczny rozwijał się dobrze w ciągu ostatnich 10 lat.

Najpierw przedstawię się. Nazywam się Sébastien, kończę studia z zakresu inżynierii komputerowej i sieci na uniwersytecie w regionie paryskim. Moja wiedza na temat energii jest zbyt słaba, aby pozwolić mi na samodzielny projekt osobisty, który w przyszłości mógłby zainteresować duże rynki energii w Europie, zgodnie z wykonalnością.

Moje wymagania są następujące (mogą być zbyt daleko idące, więc nie wahaj się dać mi konstruktywnej krytyki):
- projekt składa się ze zbiornika energii, trochę jak z baterii
- brak złączy (brak kabli i połączeń poza systemem).
- Chcę, aby był w pełni przenośny (nie 36 ton, ale raczej coś, co zmieści się w dłoni)
- musi być w stanie „doładować”, jeśli to możliwe, poprzez dostarczenie mu materiału jako wkładu (autonomicznie). Kiedy mówię o ładowaniu, nie spodziewam się energii zdolnej do uczynienia go w pełni autonomicznym, ale bardziej zdolnej do przedłużenia życia produktu. Z możliwością doładowania go prądem lub poprzez podanie surowca, aby go „przyswoił” i przekształcił w energię.
- musi być w stanie „dostarczać” energię elektryczną w sposób „ciągły i dostosowany” na wyjściu. Podsumowując, prąd stały, stabilny, zapewniający prawidłowe napięcie, takie jak 20 woltów na 1 amper, jednocześnie trochę przesadzając.
- jego żywotność musi wynosić co najmniej miesiąc przy prawie ciągłym użytkowaniu.
- musi być stabilny i nie może się wahać, gdy jest pod napięciem.
- karmi to inny autonomiczny byt.

Przede wszystkim dziękuję za przeczytanie mojej dotychczasowej prośby. Przejdę do konkretnych rzeczy. Chciałbym:
- być w kontakcie ze studentami, którzy posiadają umiejętności związane z tym projektem
- przeprowadzić studium wykonalności projektu
- mieć pomysł na wdrożenie takiego systemu (pod względem finansowym, ludzkim, technologicznym)
- mieć recenzje, aby przyspieszyć moje badania

Jeśli ten projekt stanie się wykonalny, myślę o wezwaniu aniołów biznesu w Paryżu, aby uzyskać dotacje i fizycznie wyprodukować produkt.

Dziękuję za uwagę Czekam na twoje odpowiedzi.
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Projekt dotyczący autonomicznego transportu energii odnawialnej




przez moinsdewatt » 23/11/13, 12:28

Masz włosy w dłoni i chcesz, aby inni pracowali za darmo.

Niezły cel.

: Mrgreen:
0 x
standalone.energies
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 23/11/13, 11:49




przez standalone.energies » 23/11/13, 12:33

Witam,

W ogóle się z tobą nie zgadzam. Mówiąc to, obrażasz również wszystkich kierowników projektów i innowatorów. Moje umiejętności się kończą. Poszukuję pomocy od kompetentnych ludzi, tak jak robiłaby to firma.

Nie mam nic do zyskania z wykorzystywania ludzi. Poza tym w swoich badaniach wyjaśniam, że jestem gotowy położyć dłoń na łapie (czytaj ponownie!)

Nie proszę o „zmuszanie” innych do pracy za darmo. Proszę o stworzenie wokół tego tematu refleksji, stąd cel tego tematu. Pozwoli mi to następnie przeprowadzić studium wykonalności i lepiej zrozumieć otoczenie mojego projektu. Wtedy miałbym już niezbędne kontakty, gdybym musiał wyjść poza prosty pomysł, dzięki aniołom biznesu, którzy nas finansują, studentom czy inżynierom energetyki, którzy byliby gotowi zaangażować się w ten projekt (będąc wynagrodzenie z ww. dotacji).

Nic nie jest pozostawione przypadkowi.
Stąd ten temat pogłębia moje wątpliwości.

Wyglądasz na bardzo zainteresowanego. Czy miałbyś konstruktywną krytykę tego projektu?
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 23/11/13, 12:37

standalone.energies napisał:Wyglądasz na bardzo zainteresowanego. Czy miałbyś konstruktywną krytykę tego projektu?


Tak.

Teraz jest czas, aby napisać list do Świętego Mikołaja z tekstem.

Tymczasem młody studentu, spróbuj nauczyć się skromności i schowaj swoje „wymagania” w szafie.

Jeśli nie wierzysz w zimną fuzję, odwiedź Rossi we Włoszech.
Ostatnio edytowane przez moinsdewatt 23 / 11 / 13, 12: 40, 1 edytowany raz.
0 x
standalone.energies
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 23/11/13, 11:49




przez standalone.energies » 23/11/13, 12:40

moinsdewatt napisał:
standalone.energies napisał:Wyglądasz na bardzo zainteresowanego. Czy miałbyś konstruktywną krytykę tego projektu?


Tak.

Teraz jest czas, aby napisać list do Świętego Mikołaja z tekstem.


Wydaje się, że nie każę mi iść naprzód swoimi słowami. Szkoda, że ​​mamy tak mało użyteczności. Być może jest to całkowita ignorancja na ten temat. Czy jesteś tam tylko, aby trollować forum ?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 151