Organizacja i ulepszanie wnętrz bez odpadów

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
ACC
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 20/09/21, 16:18
x 1

Organizacja i ulepszanie wnętrz bez odpadów




przez ACC » 24/09/21, 17:43

Witam,

Zarejestrowałem się na tym forum ponieważ bardzo wrażliwy na środowisko, ekologię, przyrodę i jej ochronę, kilka miesięcy temu rozpocząłem działalność w zakresie organizacji i ulepszania wnętrz poprzez zero waste.
Z jednej strony jest to kwestia rozjaśnienia, uporządkowania, uporządkowania wnętrz, aby powrócić do tego, co niezbędne, do tego, co przydatne w domu i w miejscu pracy. Jest to również kwestia wzmacniania i upiększania przestrzeni tym, co już tam jest i/lub w razie potrzeby wzywania centrów recyklingu i centrów zasobów.
Celem mojej koncepcji jest zarówno uświadamianie ludziom zero waste, dekonsumpcja, odnalezienie właściwej harmonii między pięknym a użytecznym we wnętrzach, ale także oferowanie usług, które przyczyniają się do dobrego samopoczucia w jego osobistym i zawodowym otoczeniu , które są dostępne dla wszystkich.
Dla ciekawszych moja strona: http://www.harmony-organisationdinterieur.com lub w Google, wpisując HarmÔny.

To tyle z tego dzielenia się moją działalnością.
Nie wahaj się przekazać mi swoich opinii, sugestii!

Miłego weekendu wszystkim,


Anne-Claire, założycielka HarmÔny
1 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 123