Chiny sprzedane firmie Bigpharma?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Bezsenność
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 13/11/20, 18:02
x 4

Chiny sprzedane firmie Bigpharma?




przez Bezsenność » 13/01/21, 16:02

Krótka historia Chińczyka mieszkającego od dwóch lat we Francji i matki 11-miesięcznej dziewczynki, która chce odwiedzić swoją rodzinę w Chinach, aby przedstawić swoje dziecko. Ich podróż: serologia i PCR przed samolotem, a po przybyciu do hotelu w całkowitej izolacji na dwa tygodnie, po czym następują dwa tygodnie zamknięcia w domu z możliwością zwolnienia, jeśli istnieje wyjątkowy powód, przed możliwością swobodnego poruszania się. Znając ich pragmatyzm, dziwią mnie wszystkie te środki ostrożności! Czy nie byliby przekonani o skuteczności hcq, iwermektyny, powidonu,...?
Tylko jedno wyjaśnienie, Bigpharma skorumpowała Komunistyczną Partię Chin!
Jedno jest pewne, jeśli my jesteśmy w dyktaturze, to oni są w gigadyktaturze : Chichot:
0 x
Bezsenność
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 13/11/20, 18:02
x 4

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez Bezsenność » 16/06/21, 15:28

Bez opinii ?
jest tu tylu ekspertów :?:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14825
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4303

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez GuyGadeboisTheBack » 16/06/21, 15:38

Chiny podjęły drastyczne kroki w celu powstrzymania pandemii. W przeciwieństwie do domu, udało się. Później zawsze możemy komentować, ale nie widzę, co tam robi Big Pharma.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez Exnihiloest » 17/06/21, 19:48

Insomniax pisze:...
Jedno jest pewne, jeśli my jesteśmy w dyktaturze, to oni są w gigadyktaturze : Chichot:

Oczywiście. To, że chiński komunizm przejął kapitalizm, nie oznacza, że ​​już nie jest komunizmem. Komunizm zawsze był gigadyktaturą, z wyjątkiem nomenklatury, do której ta Chinka nie powinna była należeć... Tak więc bigpharma na pewno nie ma z tym nic wspólnego.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez ABC2019 » 17/06/21, 20:12

GuyGadeboisLeRetour napisał:Chiny podjęły drastyczne kroki w celu powstrzymania pandemii. W przeciwieństwie do domu, udało się. Później zawsze możemy komentować, ale nie widzę, co tam robi Big Pharma.


pytanie bezsenności, po co te wszystkie środki ostrożności, skoro niewielka kuracja HCQ lub iwermektyną pozwala zredukować śmiertelność prawie do zera?

osobiście nie mam pojęcia.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez Exnihiloest » 17/06/21, 21:08

ABC2019 napisał:...
pytanie bezsenności, po co te wszystkie środki ostrożności, skoro niewielka kuracja HCQ lub iwermektyną pozwala zredukować śmiertelność prawie do zera?

osobiście nie mam pojęcia.


Amha idea jest taka, że ​​zapobieganie jest lepsze niż leczenie, że HCQ czy Iwermektyna nie są w 100% skuteczne i ograniczają jedynie poważne formy, a terapie można by liczyć w tysiącach, gdybyśmy wpadli w łańcuch zarażeń.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14825
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4303

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez GuyGadeboisTheBack » 17/06/21, 21:25

ABC2019 napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Chiny podjęły drastyczne kroki w celu powstrzymania pandemii. W przeciwieństwie do domu, udało się. Później zawsze możemy komentować, ale nie widzę, co tam robi Big Pharma.


pytanie bezsenności, po co te wszystkie środki ostrożności, skoro niewielka kuracja HCQ lub iwermektyną pozwala zredukować śmiertelność prawie do zera?

osobiście nie mam pojęcia.

Dane kontaktowe i godziny pracy Służby Konsularnej Ambasady

Adres: 11 AVENUE GEORGE V, 75008 Paryż
lingbao@amb-chine.fr
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez ABC2019 » 17/06/21, 23:15

GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Chiny podjęły drastyczne kroki w celu powstrzymania pandemii. W przeciwieństwie do domu, udało się. Później zawsze możemy komentować, ale nie widzę, co tam robi Big Pharma.


pytanie bezsenności, po co te wszystkie środki ostrożności, skoro niewielka kuracja HCQ lub iwermektyną pozwala zredukować śmiertelność prawie do zera?

osobiście nie mam pojęcia.

Dane kontaktowe i godziny pracy Służby Konsularnej Ambasady

Adres: 11 AVENUE GEORGE V, 75008 Paryż
lingbao@amb-chine.fr

dobry pomysł, zadzwonię do nich i zapytam. Na pewno będą się śmiać na żółto : Mrgreen:

albo czekamy na następny film IHU, w którym Raoult nam to wszystko wyjaśni, film, który nie omieszkacie nam przesłać pilnie.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14825
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4303

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez GuyGadeboisTheBack » 18/06/21, 00:14

(Jest pusto, Bozo, nic nie zostało, ani kropli... :( )
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Chiny sprzedane Bigpharmie?




przez ABC2019 » 18/06/21, 07:15

GuyGadeboisLeRetour napisał:(Jest pusto, Bozo, nic nie zostało, ani kropli... :( )

owiii, mała na rano, jest buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu : Mrgreen:

: Arrowd: : Arrowd:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 304