Symulator ruchu drogowego ze zmiennymi parametrami

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Symulator ruchu drogowego ze zmiennymi parametrami




przez Christophe » 14/02/20, 19:04

Przedstawiam Państwu świetne narzędzie do symulacji ruchu drogowego!

Możesz zmieniać wiele parametrów, rodzaj drogi, właściwości pojazdu, a nawet uprzejmość (prędkość zmiany pasa) i stawiać przeszkody! Dobra zabawa

: Arrow: : Arrow: : Arrow: https://traffic-simulation.de/ : Arrowl: : Arrowl: : Arrowl:

Screenshot_2020-02-14 Mikrosymulacja przepływu ruchu Onramp.jpg


Zarządzający obwodnicą Paryża powinni poświęcić kilka godzin (przepraszam: kilka dni, miesięcy, lat...?? : Chichot: : Chichot: : Chichot: ) powyżej!!

Odkryłem ten symulator jakiś czas temu i wydawało mi się, że był już gdzieś o nim poruszany, ale nie mogę znaleźć gdzie... a może zapomniałem go Wam wtedy przedstawić? Z tego tematu new-transportowe / 6-metro-pół, że S-stop-2-stacje-on-4-ale-you-ride-and-down-and-you-want-t16305.html przyszło mi to do głowy! Mówimy „dziękuję” komu? : Mrgreen:

ps: zabawne w angielskim ruchu drogowym zajmuje 2 ff, nigdy tego nie zauważyłem! :D
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189

Re: Symulator ruchu drogowego o zmiennych parametrach




przez Remundo » 15/02/20, 21:36

ciekawe i zabawne

danke schön

: Idea:
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 195