W pełni funkcjonalny telefon DECT ...

Ocena wpływu na środowisko produktów końca życia: tworzyw sztucznych, chemikaliów, środków transportu, marketingu rolno-spożywczego. Bezpośrednie recyklingu i recyklingu (Upcykling lub Upcykling) i ponowne wykorzystanie dobrych pozycji do kosza!
Avatar de l'utilisateur
RV-P
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 158
Rejestracja: 27/09/12, 13:07
Lokalizacja: Sainte-Marie (Reunion)
x 10

W pełni funkcjonalny telefon DECT ...




przez RV-P » 07/10/16, 13:16

- Witam ponownie.
— Byłem w jednym z „moich” ulubionych supermarketów i postanowiłem „odwiedzić” kosze na śmieci… Dosłownie „natknąłem się” na telefon DECT z bazą, co jest rzadkością… Ani jeden, ani dwa, odzyskałem, wyczyściłem , wyjmij stare baterie, aby je przetestować… Martwe! Wymieniam je i dopasowuję transformator do podstawy…
— Co za satysfakcja widzieć, że ten telefon działa idealnie! Oto obiekt:
20161007_144654.jpg
Telefon DECT i jego baza.
20161007_144710.jpg
Telefon DECT i jego baza (w stanie spoczynku).

— Swoją drogą, czy wiedziałeś, że w przypadku całkowitego unbundlingu i korzystania z telefonu w ramach swojej skrzynki internetowej, możesz podłączyć więcej niż jeden telefon? Oto dokument wyjaśniający:
Kilka telefonów na pudełku.pdf
Nota wyjaśniająca dotycząca modyfikacji istniejącej linii telefonicznej w celu podłączenia kilku telefonów do skrzynki internetowej.
(1.68 mln) Pobrane razy 670

— Więc… weź lutownicę!
0 x
Łatwiej jest po prostu zrobić rzeczy skomplikowane niż komplikować proste rzeczy!
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: W pełni funkcjonalny telefon DECT…




przez chatelot16 » 07/10/16, 13:38

Często zaglądam do pudełek do recyklingu w supermarketach... i to, co tam znajduję, często działa za pierwszym razem... często elektroniczne sprzęty komputerowe, które często są wyrzucane bez zrozumienia, dlaczego nie działają

Znajduję tyle rzeczy, że czasami nawet nie mam czasu ich szybko wypróbować: szperam w zapasach, kiedy czegoś potrzebuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
RV-P
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 158
Rejestracja: 27/09/12, 13:07
Lokalizacja: Sainte-Marie (Reunion)
x 10

Re: W pełni funkcjonalny telefon DECT…




przez RV-P » 07/10/16, 13:51

— …I w ogóle, kiedy dostaję takie urządzenie, „biegam” po Internecie w poszukiwaniu instrukcji obsługi! Bo oczywiście oryginalnej instrukcji nie ma przy wyrzuconym urządzeniu…
— A gdy już ją dostanę, od razu ją przeczytam!
— Innym razem, jakiś czas temu, dostałem taką mysz bezprzewodową:
20161007_155411.jpg
Mysz graficzna Microsoft!

, z modułem USB i baterią!
- Jak co…
0 x
Łatwiej jest po prostu zrobić rzeczy skomplikowane niż komplikować proste rzeczy!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "odpadów, recyklingu i ponownego wykorzystania starych obiektów"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 89