Oszustwa internetowe, oszustwa i oszustwa

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Oszustwa internetowe, oszustwa i oszustwa




przez Christophe » 06/01/09, 20:51

Rząd właśnie uruchomił usługę zgłaszania wszelkiego rodzaju oszustw w Internecie: https://www.econologie.com/escroquerie-o ... -4015.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 08 / 01 / 09, 19: 08, 1 edytowany raz.
0 x
Corpse Grinder 666
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 148
Rejestracja: 17/11/08, 11:54




przez Corpse Grinder 666 » 07/01/09, 10:22

na widok raportu zamieszczam cytaty, ponieważ liczby kazały im powiedzieć, co chcemy (nie zmieniać):

na prezentacji prezenter informuje nas, że w sieci jest więcej osób do kupowania (cytuję „Francuzi kupują więcej w internecie), a oszustwa rosną (cytuję” to jednocześnie rośnie liczba oszustw (podwoiła się w ciągu 1 roku).
Ale co procent (oszustwo / liczba sprzedaży online), co to reprezentuje? Czy to naprawdę wzrost?

Prezenterka mówi nam, że nastąpił wzrost sprzedaży, ale nie wskazując wzrostu, z drugiej strony nie waha się powiedzieć, że podwoił się pod względem oszustwa ... Nie mam wątpliwości, że tam ma oszustwa (przez jakiś czas już w sieci), ale jak zwykle raportowanie i prezentacja tego ostatniego nie informuje, aby pozwolić widzowi myśleć w spokoju (zatrzymałem telewizor, jest to, że 5 lat, ponieważ raz l'bol!).

Jest strach, żeby po cichu stworzyć platformę do „internetowej delacji”, może wszędzie widzę zło, ale nie zapominam o niczym z miliardów wydanych na kapitalizm czy werbowanie ludzi do policji, nie zapominam ludzi, którzy od lat umierają na dworze, nie zapominam o poczuciu winy, które nam wmawia, czy jesteśmy bezrobotni, bezrobotni, starsi czy chorzy, bo nie ma pieniędzy, ale z drugiej strony konsumpcja jest ostrożna , w czasach kryzysu konsument nie powinien bać się kupować, dlatego dbamy o to, aby był jak najbardziej bezpieczny !!!

Dla mnie ten raport jest tylko dobrym sposobem na przekazanie czegoś po cichu za zgodą ludności.
Ponieważ, jak mówi ofiara tego oszustwa „internet ca usuwa”, usunie ono również, aby potępić wszystko, najmniejszy porządek, który został postawiony w kącie, zapominając ...

Moje ostatnie słowo: zatrzymanie telewizji jest dobre;)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 08/01/09, 17:08

Tak, to punkt widzenia ... Myślę, że liczby są absolutne, a nie względne.

Przeciwnie, ustanowienie tej platformy ma uspokoić konsumentów, prawda?

Wady mam wątpliwości co do aspektu delatoryjnego, jak mówisz, i "dziwek", które konkurencja może zrobić z tym narzędziem. Wreszcie, ponieważ zarządza nim policja, nie powinna ona zbytnio „wykoleić” ...

Mam nadzieję, że reputacja jest szybko kręcona, szczególnie w sieci ... nie zapominaj, że mamy sklep internetowy, który pozwala nam żyć ...
0 x
Corpse Grinder 666
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 148
Rejestracja: 17/11/08, 11:54




przez Corpse Grinder 666 » 08/01/09, 20:30

jeśli to policja zarządza, to na tobie jest bezpiecznie Obraz
0 x
Corpse Grinder 666
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 148
Rejestracja: 17/11/08, 11:54




przez Corpse Grinder 666 » 09/01/09, 14:10

Jeśli wykonujesz dobrą robotę, nie ma powodu, aby sklep był zastrzelony, mówimy o oszustwie;)

W każdym razie nie przeszkadza to, że ta informacja nie jest jedna, jak zbyt często w telewizji. ;)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 09/01/09, 18:38

Z góry nie doceniasz konkurencji, która może cię zirytować ... nawet na naszym bardzo małym poziomie ...

Przeciwnie, uważam, że jest to interesująca informacja ... Ale najwyraźniej nigdy nie uzgodnimy tego tematu ...
0 x
Corpse Grinder 666
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 148
Rejestracja: 17/11/08, 11:54




przez Corpse Grinder 666 » 10/01/09, 09:20

w rzeczywistości nie zgadzamy się, biorąc pod uwagę, że jest to po raz kolejny pseudoinformacja, nie pozostawiająca wystarczającej ilości danych dla widza (którego nie byłem od kilku lat) może pomyśleć sam.
Jedyną rzeczą jest to, że postawili platformę, ale ostatecznie nie wiemy nic o tej liczbie lub tej platformie: jak to działa, jakie nowe pozycje zostaną obsadzone, koszt. .. (cóż! Wiem! Powtarzam się, ponieważ to to samo, co przed chwilą powiedziałem, ale inaczej : Mrgreen: )

Nie należy również zapominać, że znajdujesz się w niszy, nie celujesz w te same osoby co sklep, który sprzedaje diody LED panu Lambda bez zastanowienia ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 04/02/09, 15:24

Oto strona, z którą można się skontaktować w przypadku oszustwa:

http://www.interieur.gouv.fr/sections/c ... riminalite
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 05/06/12, 16:00

Ponieważ oszustwa trwają nieprzerwanie, ochrona jest nieskuteczna i sugeruję sporządzenie listy ustalonych oszustw, w szczególności tych wyróżnionych w ekonologii, takich jak turbiny wiatrowe, rzecz Suprawind, ekonomizery, silniki wieczyste, grzejniki bardzo drogie itp.


spersonalizować Lista 3370 wiadomości o ekonologii do przeczytania przed zakupem:

search.php
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 05/06/12, 18:51

Co dziwne, zdemontowałem 4210, klikając link ...! : Lol:

Około 4 wyników (210 sekundy)


Uwaga „Otaczać"... : Mrgreen: musieliby pokroić tych informatorów na tysiąc kawałków (O)
0 x

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 213