Mysz pionowa

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14911
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4338

Mysz pionowa




przez GuyGadeboisTheBack » 04/03/21, 13:34

Mając chroniczne problemy w dłoniach/nadgarstkach/łokciach, przerzuciłem się z myszy tradycyjnej na mysz pionową i tam w cudowny sposób objawy znikały jeden po drugim po... dwóch dniach stosowania.
Wziąłem Logitecha, ale są też inne, tańsze i równie skuteczne, nawet jeśli są gorszej jakości.
Obraz
Wypróbowanie myszy pionowej oznacza jej przyjęcie. Spróbuj znaleźć takie, które dobrze pasują do Twojej dłoni, ponieważ niektóre „pasują duże”, inne „pasują na małe”.
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Mysz pionowa




przez Janic » 04/03/21, 15:32

ergonomia w toku...nie ta, o której wiesz!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6512
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1635

Re: Mysz pionowa




przez Macro » 04/03/21, 15:49

Pracuję w przemyśle....A nasza polityka HSE zawsze zaleca rozwiązanie polegające na wyeliminowaniu ryzyka u źródła....I to działa....Osobiście zdecydowałem się na publikowanie o wiele mniej postów na forums...I koniec z systemem TMS związanym z używaniem myszy w nadgarstku... : Chichot:
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

Re: Mysz pionowa




przez Christophe » 04/03/21, 18:42

Nie wiedziałem, że to mnie interesuje...

GuyGadeboisLeRetour napisał:Wziąłem Logitecha, ale są też inne, tańsze i równie skuteczne, nawet jeśli są gorszej jakości.


Biorąc pod uwagę trwałość myszy Logitech (niektórych używam już od 8 lat, na co dzień...) są one ostatecznie dużo tańsze od konkurencji!

Moje myszy kulkowe Amiga (które nie są brudne, drogie panie) wytrzymały maksymalnie 1 rok, jeśli mieliśmy szczęście (przy czyszczeniu co 2 miesiące)... to były inne czasy i używaliśmy dużo mniej niż dzisiaj. : Chichot:

Myślę, że wiele osób tutaj doświadczyło tej epoki!

Czy macie jakieś konkretne modele do polecenia?
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14911
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4338

Re: Mysz pionowa




przez GuyGadeboisTheBack » 06/03/21, 12:41

Christophe napisał:Czy macie jakieś konkretne modele do polecenia?

Próbowałem inny, ale jego konstrukcja wydawała mi się bardzo „lekka” i nie pasowała do mojej małej kajdanki. Uważam, że Logitech jest idealny.
Pozostałe to te, które można znaleźć za mniej niż 20 roro na Amaz... (na przykład).
Podobnie jak ten, który odesłałem:
Obraz
CSL – Mysz optyczna TM137U – model pionowy
0 x

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 108