Elektrownie jądrowe nie produkują wystarczająco dużo

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

Elektrownie jądrowe nie produkują wystarczająco dużo




przez bobono » 15/11/09, 20:30

Patrząc na moją ostatnią fakturę z EDF, zdaję sobie sprawę, że zasady L EJ P uległy zmianie. Podwyżka stawki podstawowej o 9.5% i obniżka stawki składki.

Stara stawka HC 0.0576 KM 0.4850.

Nowa stawka HC 0.0624 KM 0.3999.

Ci, którzy zainwestowali, aby wyprodukować w ciągu 22 dni wzrostu, poniosą duże straty, podobnie jak jutro inwestorzy zajmujący się pompami ciepła, kiedy taryfa KW pobierze 30% wymagane przez kierownictwo EDF.
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 18/11/09, 15:51

co oznacza, że ​​żadne obliczenia zwrotu inwestycji w energię elektryczną nie są wykonalne i to mówi wszystko.

z mojej strony jest to wzrost o 138.5%: od 1 sierpnia 2009 cena licznika 3kW jest taka sama jak cena licznika 6kW!

trochę kiepskie wyjaśnienie, a potem jestem zdezorientowany!

Nazywam to kradzieżą.
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

Elektrownie jądrowe nie produkują już wystarczającej ilości




przez bobono » 18/11/09, 16:34

Zgadzam się z Tobą . Oczywiście zapomnieliśmy o podwyżkach na połączeniach,

Celem są stare, tzw. subskrypcje z niebieską stawką, ponieważ są tańsze niż nowe, tak zwane abonamenty z błękitną stawką.

Aby w przyszłości przynosić zyski, pompy będą musiały zostać zmodernizowane do poziomu COP 10.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 164