Różokrzyżowa Deklaracja Obowiązków Człowieka

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Różokrzyżowa Deklaracja Obowiązków Człowieka




przez phil53 » 29/07/09, 12:41

Właśnie odkryłem to stwierdzenie w niedzielnej gazecie.
Kopiuj do
http://www.rose-croix.org/Documents/Declaration.pdf
W pierwszym czytaniu się z tym zgadzam, ale kiedy wchodzę na ich stronę, odczuwam niepokój, wydaje mi się, że przypomina to sekciarski przekaz.
Czy któryś z członków studiował ten przedmiot?
Jeśli tak, czy mógłby przedstawić nam swój punkt widzenia?
dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11

Re: Różokrzyżowa deklaracja obowiązków człowieka




przez I Citro » 29/07/09, 13:19

phil53 napisał:...ale kiedy wchodzę na ich stronę, odczuwam niepokój, wydaje mi się, że przypomina to sekciarski przekaz.
Cóż, w każdym razie tak często opisuje się tę organizację…
:?
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 29/07/09, 14:47

https://www.econologie.com/forums/un-ashram- ... t8062.html


<== to jest ten rodzaj sekty, w której otrzymujesz wszystko i nic nie dajesz


pomóż sobie, pomóż sobie
bądź swoim guru
zdejmij łańcuchy i bądź niewolnikiem swojego postępu
0 x
patbordx
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 02/08/09, 08:15

Re: Deklaracja Różokrzyżowców




przez patbordx » 02/08/09, 08:39

To irytujące nonsens, że niektórzy ludzie nie mogą odpowiedzieć nic na ten temat! W styczniu 2008 roku zaświadczenie wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, centralne biuro monitorowania religii, potwierdza, że ​​AMORC jest ruchem filozoficznym i nie zgłoszono żadnych nadużyć na tle religijnym. Na liście sekt sporządzonej przez komisję parlamentarną nie ma też wzmianki o Amorc, a Miviludes (Międzyresortowa Misja ds. Czujności i Walki z Nadużyciami na tle Sekciarskim) oświadczyła w maju 2008 r., że Amorc jest rzeczywiście niesekciarską organizacją czerpiącą z inspiracji kulturowych, filozoficznych i ezoterycznych. Wszystkie te dokumenty można pobrać bezpłatnie. Z pewnością z tego powodu „Le Figaro”, „Le Journal du Dimanche” i wczoraj „Le Monde” opublikowały tę deklarację.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 02/08/09, 23:27

: Arrow: Według mnie ocen organizacji, które przytaczasz, nie należy brać dosłownie…
Tak, RC (jak je nazywacie) są przedstawione bardziej z punktu widzenia filozoficznego i ezoterycznego (drugie określenie już mnie niepokoi).
NIE, nie została jeszcze złapana przez sąd...
Jestem jednak zupełnie jak phil53 „niepokojeni” ich „filozoficznym podejściem” do społeczeństwa, nawet jeśli zgadzam się z ich postulatami... Ale to dopiero początek sztuki tego typu organizacji.
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 241