Dell zmniejsza wydatki na energię, 26% energii odnawialnej?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
futuranat
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 64
Rejestracja: 14/11/08, 16:09

Dell zmniejsza wydatki na energię, 26% energii odnawialnej?




przez futuranat » 04/06/09, 14:21

Witam, oto fragment artykułu, który przeczytałem w energzine: „Dell ogłasza, że ​​26% jego światowego zapotrzebowania na energię pochodzi z energii odnawialnych, co stanowi wzrost o prawie 20% w porównaniu z 2008 rokiem”.

Myślę, że to przykład do naśladowania... a Wy co o tym sądzicie?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 04/06/09, 14:29

Myślę, że 26% to duży wzrost jako liczba… chyba że uwzględni się: hydraulikę (ok) i energię jądrową (ko)…

Często mówimy, zwłaszcza w komunikatach prasowych i w marketingu: połączenie nieemitującego (lub słabego) emitenta CO2 z odnawialnymi źródłami energii… Tak jak niektórzy dziennikarze wciąż mówią, że CO2 nie jest dobre dla warstwy „ozonowej…”

Krótko mówiąc, jeśli masz dokładniejsze liczby: jesteśmy zainteresowani!
0 x
futuranat
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 64
Rejestracja: 14/11/08, 16:09

kotlina




przez futuranat » 12/06/09, 11:33

witam, ponieważ artykuł jest trochę długi i zawsze lepiej jest przeczytać tego typu artykuł w całości, zostawię Ci link

http://www.enerzine.com/14/7710+la-stra ... dell+.html

przekonacie się Państwo, że nie precyzują one konkretnie, czym są te energie odnawialne :)

à bientôt
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Macro i goście 228