Zatrzymaj reklamę we Francji Telewizja: prezent czy trucizna?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Zatrzymaj reklamę we Francji Telewizja: prezent czy trucizna?




przez Christophe » 07/02/09, 23:00

Oto ponad miesiąc, że reklama po 20 godzinach została usunięta w telewizji France i zauważyłem, że:

a) pokazy zaczynają się wcześniej (logika), ale także kończą się wcześniej (logika też, ale mniej o tym myśleliśmy ...)

b) więc wcześniej idziemy do łóżka i często przed północą, nawet podczas oglądania drugiej części wieczoru (wcześniej niemożliwe)

a + b = c) dzięki usunięciu reklamy jesteśmy bardziej sprawni następnego dnia, bo więcej odpoczywa

Możemy zatem przewidzieć, że (być może już tak jest?):

d) Ponieważ prawdopodobnie nie jestem jedynym, który to zauważył: telewizja France zyska zatem udział w rynku w prime time

W każdym razie, biorąc pod uwagę jakość programów telewizyjnych TF1 osiągnęła poziom, który jest niepokojący i szczerze haniebny dla Francuzów w niektórych przypadkach: nie ma nawet więcej filmów, które grają, to szaleństwo dla rzekomo francuskiego kanału „Numer Jeden”! Oczywiście (gówniany) serial jest tańszy niż film ...

e) Ocena reklamy TF1 obniży się z powodu utraty odbiorców c)

f) Ponieważ czas trwania reklamy jest „regulowany” (X godzin dziennie w tempie maksymalnie Y minut na godzinę): TF1 nie wygra, ale straci pieniądze w manewrze Sarkozist, a France Television zdobędzie udział w rynku!

Krótko mówiąc, ostatecznie może to być zatruty prezent, który Sarko podarował TF1, i świetna okazja dla FR TV na odzyskanie się od publiczności ...

Ale to nie będzie pierwszy ani ostatni raz, kiedy zawiedzie on żałośnie swoimi "monarchistycznymi" decyzjami ...

W każdym razie, jeśli tak jest: tym lepiej dla służby publicznej!
Ostatnio edytowane przez Christophe 07 / 02 / 09, 23: 31, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16168
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 07/02/09, 23:11

Podoba mi się to usunięcie reklam.

Jeśli chodzi o wpływy, nie martw się, pojawi się nowy punkt równowagi rynkowej, a w każdym razie wzrost opłat audiowizualnych w jeden sposób (zwykły wzrost) lub inny (podatki od komputerów i telefony).

Poza tym była to piękna sesja patosu, lirycznych lotów i psychodramy dla tych wielkich aktorów, którzy są naszymi zastępcami :?

Najwyraźniej programy TF1 są dość złe. Oprócz raportów i wiadomości, to pustynia ...
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 07/02/09, 23:20

Tak, to wszystko dobrze dla fizycznego i psychicznego zdrowia Francuzów!

Pytanie receptury: nic nie mówi, że nie mogli zawyżać ceny przed 20:XNUMX: bo w każdym razie rynek jest „na knadze” i prawnie nasycony między innymi ...

Remundo napisał:Oprócz raportów i wiadomości, to pustynia ...


Mówisz to z tego powodu: https://www.econologie.com/forums/injection- ... t7057.html ? :D

Co do wiadomości, wciąż jest bardzo zorientowana ...

Ale uwaga: obrażasz Tuaregów i inne plemiona pustynne ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 08 / 02 / 09, 00: 56, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16168
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5261




przez Remundo » 07/02/09, 23:45

Tak, Tuaregowie, jeśli na nas spojrzysz ... (podnoszę rękę a la Michel Drucker) : Chichot:

Prawie nigdy nie oglądam wiadomości z TF1.

Raczej niż Canal + i France 2
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 08/02/09, 20:15

Christophe napisał:

b) idziemy spać wcześniej i często przed północą, nawet oglądając drugą część wieczoru (rzecz niemożliwa wcześniej)


Trzeba powiedzieć, że „dla młodych umysłów” (sic!) Mieszanka brutalnych filmów + brak snu to wybuchowy koktajl. Brak snu jest już zauważalny - rażąco - u dzieci w wieku przedszkolnym (3 lata!) (Moja żona jest przedszkolanką od ponad ćwierć wieku.

Spokój, nawet jeśli czasami powoduje nudę, wydaje się niezbędny dla mnie wszystkich.

To powiedziawszy, jeśli pójście do łóżka wcześniej pozwoli ci zwrócić większą uwagę na Madame, co więcej dla harmonii gospodarstw domowych (i facetów, wkrótce będzie to Saint Val ') :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970




przez Ahmed » 08/02/09, 21:06

"wiadomość to media- powiedział Mac Luhan, co oznacza, że ​​forma liczy się bardziej niż treść.
Jeśli zgodzimy się przyjrzeć się tej sprawie, musimy uznać, że jeśli reklama jest wyświetlana jako taka przez świętowanie jasno określonego produktu, pozostałe programy można analizować jako globalną reklamę stylu życia. biorąc pod uwagę bardzo precyzyjną ideologię.
Na szczęście udało mi się rozwiązać ten drażliwy problem, używając najbardziej genialnego wynalazku w historii: przełącznika.

Muszę przyznać, że nastroje te były utajone od dłuższego czasu: w rzeczywistości powtarzające się drzemki podczas transmisji z Derricka powoli doprowadziły mnie do wniosku, że choć z natury soporyczna, treść tej serii nie jest nie wpłynęło na jakość mojego snu.

Inne serie testów udowodniły mi, że sama obecność telewizora była wystarczająca, aby szybko osiągnąć spokojny sen.

Obdarzony duchem zarazem naukowym, wytrwałym i metodycznym (co dobrze do siebie pasuje), dość długo kontynuowałem te eksperymenty, całkowicie znosząc stanowisko: jestem teraz w stanie potwierdzić z pewnością, że Telewizja ostatecznie nie nadaje się do spokojnego korzystania z zalet drzemki.

Mam nadzieję, że ten ważny wkład naukowy, który przekazuję ludzkości, będzie korzystny dla wszystkich (i jest wielu), którzy pilnie praktykują drzemkę.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 08/02/09, 23:12

Dla Ahmeda

Obraz

Antena mojego telewizora jest w połowie naz ... od miesięcy mam tylko 2 lub 3 kanały (a nie TF1 Yesssss !!!), o ile mam 5, to dobrze. Mam wrażenie, że tracę coś, czego nawet nie planowałem naprawić. : Mrgreen:

W przypadku senności ciepło wkładki jest jeszcze bardziej zdradzieckie : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 09/02/09, 02:24

Halo

Najbardziej denerwuje go to, gdy reklamuje się na kanale, nawet jeśli zapp gdzie indziej reklamuje,
nie są synchronizowane przy drugim ...
i dodatkowo zwiększa głośność.

Jednak, że jest to Radiocadna lub prywatny post, są one zgodne.

Z dobrym pirackim spodkiem, więcej reklamy : Mrgreen: ...


André
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 09/02/09, 10:10

Zgadzam się, że wcześniejsze pokazywanie jest lepsze; ale czy nie było to możliwe z reklamą? Bez wątpienia tak.
Aby powrócić do sedna problemu, pomijanie reklamy od 20:6 do 24:6 jest czymś absurdalnym, automat XNUMXH / XNUMXH jest już mało oglądany; ze swojej strony wolałbym, aby usunęli między kreskówkami reklamę przeznaczoną dla dzieci, ale wydaje się, że nadejdzie.

Reklama pokrywa część kosztów operacyjnych telewizorów i radioodbiorników, ale kto płaci za reklamę?
Ben us, konsumenci gogos, poprzez procentowy wiek stosowany w cenie sprzedaży wszystkich produktów; ale gdyby nie było reklam, produkty i usługi byłyby tańsze? Nawet Claire Chazal zauważyłaby spadek pensji. Tak, ale w tym przypadku można sobie wyobrazić tysiące bezrobotnych, pracujących w branży reklamowej bezpośrednio lub pośrednio; Osobiście radziłbym sobie bez tych prowokatorów pragnień, tych „popychaczy do konsumpcji”, tych oportunistów społeczeństwa konsumpcyjnego, ale oni sami konsumują, przynoszą pieniądze państwu, prowadzą tę wspaniałą liberalną gospodarkę w sensie stałego + wzrostu.
Więc czy naprawdę możemy się bez tego obejść?
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/02/09, 10:20

Wreszcie PRAWDZIWY postęp naukowy na econologie.com

W imieniu wszystkich dziękuję Ahmedowi za jego komunikację, pracę, rezygnację, poczucie poświęcenia!

Cytuję:

Muszę przyznać, że nastroje te były utajone od dawna: w rzeczy samej, powtarzające się drzemki podczas transmisji z Derricka powoli doprowadziły mnie do wniosku, że chociaż z natury soporyczna, treść tej serii nie miała wpływu nie o jakości mojego zasypiania.

Inne serie testów udowodniły mi, że sama obecność telewizora była wystarczająca, aby szybko osiągnąć spokojny sen.

Obdarzony duchem naukowym, wytrwałym i metodycznym (które dobrze do siebie pasują), dość długo kontynuowałem te eksperymenty, całkowicie znosząc post: jestem teraz w stanie stwierdzić z całą pewnością, że telewizor nie jest ostatecznie nie ma sensu spokojnie cieszyć się korzyściami z drzemki.


Jesteśmy tam piłowani! Dobra robota i jeszcze raz dziękuję, drogi Ahmed! :D :D :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 248