Google uruchamia życzliwość świata

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
yahi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 06/04/05, 19:48
Lokalizacja: w pobliżu Nantes (44)

Google uruchamia życzliwość świata




przez yahi » 26/09/08, 08:45

oto podsumowanie:

Projekt 10100 odwołuje się do Twoich pomysłów, aby zmienić świat, pomagając jak największej liczbie ludzi.

zobacz stronę główną projektu: tutaj

zaczyna się od dobrej intencji i:

Jego działanie
Projekt 10100 odwołuje się do Twoich pomysłów, aby zmienić świat, pomagając jak największej liczbie ludzi. Oto jak wziąć udział:

1. Przedstaw nam swój pomysł do 20 października.
Wystarczy wypełnić formularz opisujący w zarysie Twój pomysł. Możesz dołączyć do propozycji 30-sekundowy film.

2. Głosy na najlepsze pomysły będą otwarte od 27 stycznia.
Opublikujemy listę XNUMX pomysłów i poprosimy publiczność o wybranie dwudziestu półfinalistów. Następnie komitet doradczy wybierze pięć ostatecznych pomysłów. Chciałbym otrzymać przypomnienie podczas otwarcia głosowań

3. Dopilnujemy, aby te pomysły zostały urzeczywistnione.
Zależy nam na zainwestowaniu 10 mln USD w realizację tych projektów i chcemy pomóc jak największej liczbie osób. Pamiętaj więc, że pieniądze mogą pomóc, ale najważniejszy jest sam pomysł.

Powodzenia. I niech zwycięży najbardziej korzystny projekt!


Tutaj mamy wiele dobrych pomysłów, może to wreszcie sposób na zdobycie funduszy na otwarcie się na świat ...

yahi
0 x
Gdy będziemy mieć prawo do wstrzymania stosowania oleju?
Bezpłatne obiekt!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 26/09/08, 09:57

Na wideo jest skrzelowy pantone w 0:50 !! : Chichot: : Chichot:

Jednak wszystko jest w języku niemieckim, więc przypuszczam, że ogranicza się to do Google.de?

Przeanalizuj ewolucję od 1999 roku!
http://www.google.de/tenthbirthday/#199 ... lto-office

:zaszokować:
0 x
yahi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 06/04/05, 19:48
Lokalizacja: w pobliżu Nantes (44)




przez yahi » 26/09/08, 21:23

tak, ale nie widzę związku między ewolucją google a tytułem postu ... a ekonologia nie ma takiego samego postępu .... :|

Dodam tylko jedną rzecz:

Chodź Christophe! Chodź Christophe !!

uh! Idź na ekonologię! Idź na ekonologię !!

: Lol:

yahi
0 x
Gdy będziemy mieć prawo do wstrzymania stosowania oleju?

Bezpłatne obiekt!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 26/09/08, 21:44

yahi napisał:tak, ale nie widzę związku między ewolucją google a tytułem postu ... a ekonologia nie ma takiego samego postępu .... :|


No cóż, to jasne, ale nie wiem, gdzie będzie koncepcja ekonologii za 10 lat… może czeka nas niezła niespodzianka?

A ekonologia to nie tylko ja ... to ty, my, wszyscy ...
: Idea:
0 x
yahi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 06/04/05, 19:48
Lokalizacja: w pobliżu Nantes (44)




przez yahi » 26/09/08, 23:50

Minęło trochę czasu, odkąd zostawiłem wiadomość. W ostatnich latach miałem dużo pracy, zastanawiam się, skąd pomysł na stowarzyszenie?

Rozumiem, że kiedy żąda się wkładu, nikogo nie ma ... i nagle wszystko pozostaje takie: a forum wymiana i debata! Ale każdy robi swoje, według własnych środków. Widziałem twój pomysł na robienie ropy naftowej według Laigret (myślałem o tym przez jakiś czas), ale nie oznacza to, że ryzykujesz, że szybko utkniesz! Pamiętaj, że w Nantes jest Ifremer, który ma basen glonów oleistych, niewątpliwie ma bakterie potrzebne do przekształcenia tego, a następnie udaj się do rafinerii donge, która właśnie została wyposażona w „ośrodek przetwarzania oleju rzepakowego w celu włączenia go do paliw.
Bez budżetu na laboratorium wciąż są studenci (pamiętaj, kiedy byłeś w szkole inżynierskiej), wszystko jest dostępne.

Ten program za pośrednictwem google to dobry sposób na uzyskanie znacznej dotacji. Jestem pewien, że wiele osób tutaj byłoby zachwyconych (ja pierwszy) z pracy w Enterprise Econology ... Pantone i inne procesy w rozwoju, badania i rozwój byłyby mocną stroną tej antytyki.

Ba! Wciąż śnię, ale krok po kroku może nam się uda.

yahi
0 x
Gdy będziemy mieć prawo do wstrzymania stosowania oleju?

Bezpłatne obiekt!
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 27/09/08, 01:03

Cześć Yahi, no nie, ponownie poruszyliśmy problem finansowania projektu turbiny wiatrowej, koła Minto, które wydaje mi się bardzo interesujące, była to również kwestia zrobienia grilla, aby od czasu do czasu się spotkać, a także robić ze sobą warsztaty, aby wspólnie osiągnąć ciekawe rzeczy ... szczerze wierzę, że obecny kryzys gospodarczy zmusi nas do spotkania się, aby naprawdę wspólnie osiągnąć rzeczy w celu rozwoju innego społeczeństwa, nie, nie nie jestem „towarzyszem komunistą”, ale osobiście widziałbym bardzo dobre oko, że się wzajemnie poznaje i pogłębia swoje relacje międzyludzkie, abyśmy mogli razem tworzyć.
Nie sądzę, żeby Christophe był przeciwny temu pomysłowi i nie zdziwiłbym się nawet, gdyby to był z nim stary sen (może planuję).
Myślę, że Google zrozumiał, że na tej ziemi było wielu ludzi, którzy nie mają możliwości wyrażenia siebie i zaoferowania tego, co mają! Ale Google narodził się na dość prostym pomyśle i prawdopodobnie zaczerpniętym z koncepcji New Age, koncepcji, która w sumie zawiera wiele interesujących rzeczy: dobrze słyszy zakończyć panowanie człowieka przez człowieka i to ! To jest ważna rzecz, powiedziałbym nawet, że niezbędna!
Mamy producenta turbin wiatrowych o osi pionowej, który na razie woli przebywać w cieniu (jest nieśmiały) i trochę boi się być pośmiewiskiem tych wszystkich poważnych ludzi, którzy są na ekonologii, hihihi

Twoja propozycja jest dla mnie bardzo interesująca i zapraszam Christophe'a do wzięcia udziału w tej rozmowie: gdzie jesteśmy z tym słynnym projektem, aby dać pieniądze na fundusz na realizację najciekawszej maszyny?
Jeśli jest 20.000 20 członków i każdy daje 400.000 €, nasz przepływ gotówki wyniósłby zatem XNUMX XNUMX €, co nie jest słomką, o ile pracujemy ramię w ramię, z dobrym księgowym, którym moglibyśmy przykład uruchom własną rolkę Milto.
Być może są ludzie, którzy są dość kompetentni, aby to zrealizować hydraulicy, kotlerze, spawacze inżynierowie, czy to nie Christophe.
Będę również pracował nad projektami mojej turbiny wiatrowej, która będzie wystawiona na działanie społeczności, wszystkie pomysły, które miałem do tej pory, łatwo zdaję sobie sprawę, że ktoś w moim stanie z trudem może samodzielnie zbudować turbinę wiatrową, i tym bardziej, że wśród członków ekonologii są ludzie całkiem zdolni intelektualnie i fizycznie.
Mam nadzieję, że z jednej strony odpowiedziałem na Twoje pytania, az drugiej strony nie wrzuciłem dodatkowej kostki brukowej do stawu Christophe'a, gdyby tak było, wybacz mi Christophe!

Z pozdrowieniami od Lietseu
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 27/09/08, 12:25

Całkowicie się z tobą zgadzam Lietseu!

Mamy wiele dobrych pomysłów i konieczne będzie, abyśmy kiedyś się spotkali, aby ustanowić prawdziwe relacje międzyludzkie.
Bez tego ryzykujemy, że sprawy nie będą postępować tak, jak byśmy chcieli!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 28/09/08, 11:18

Właśnie otrzymałem ten e-mail? Zbieg okoliczności? W każdym razie złożenie wniosku nie będzie kosztować dużo! Zabiorę się do tego. Wystąpiłbym z prośbą nie we własnym imieniu, ale w imieniu społeczności „Gillier Pantone”.

Potem nie wiem, jak pozycjonuje się Google w odniesieniu do aspektu ”Open Source projektu„Szybko będziemy informowani!

Jeśli kk1 chce mi pomóc w tym zadaniu?

ps: pkoi nie ubiegają się również o projekt Laigret? Ale w takim przypadku należałoby zmienić nazwisko lidera projektu.
https://www.econologie.com/forums/groupe-de- ... t5922.html

Remundo: a twoje prototypy?

Witam Panie Martz,

Postanowiłem się z Tobą skontaktować, ponieważ wiesz lepiej niż my, silnik Gillier-Pantone może radykalnie zmienić nasze spojrzenie na sprawy.
Jestem jednak przekonany, że jeśli wielkie nazwiska w branży motoryzacyjnej zignorują Twoje rozwiązanie, to może dlatego, że nie wywierają wystarczającej presji na plecy. Myślę, że zanim jeszcze zmierzymy się z tymi gigantami, lepiej byłoby zacząć od opinii publicznej.

Natknąłem się na to przypadkiem: http://www.project10tothe100.com/intl/FR/index.html
Projekt otwarty dla wszystkich Terran zapoczątkowany przez Google, który proponuje badanie pomysłów, które mogą zrewolucjonizować życie każdego z nas. Celem jest pomoc jak największej liczbie osób.

I ja w to wierzę. Wierzę w to rozwiązanie, które mogłoby zmniejszyć nasze zużycie paliwa i mniej zanieczyszczać (będąc astmatykiem w Paryżu wiem, o czym mówię).

Twój projekt mógłby być sfinansowany kwotą 2 milionów dolarów, co jest wystarczające, aby rozwinąć swój projekt z innej perspektywy lub na potrzeby kampanii reklamowej.

Wymyślenie pomysłu nic nie kosztuje, z wyjątkiem pięciu minut Twojego czasu.
Jeśli nikt nie walczy, przegrywa.

Bardzo dziękuję za wszystko, co robisz i dziękuję za przeczytanie.

Z poważaniem,
Yasmine i Harry.
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 28/09/08, 11:30

: Chichot: 2 milionów :zaszokować:
Już się nie śmiejemy :zaszokować:
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 28/09/08, 11:39

Czy w powietrzu jest jakiś trollizm?

Nie rozumiałem, jak Google chce podzielić się pieniędzmi, ale na tej stronie mówimy o 10 M $, to na pewno 10/5 finalistów, co daje 2 M $: http://www.project10tothe100.com/intl/F ... works.html

Myślę, że jest kilka pomysłów i technologii, o których nie rozmawialiśmy forums kto zasługiwałby na zgłoszenie:

a) koncentracja słoneczna (remundo, perrier ...)
b) mikroalgi
c) Gillier Pantone
d) laigret (związane z b))

W każdym razie proces przypomina mi to, co zrobił szef Virgin kilka lat temu: rywalizacja o ekstrakcję CO2 z atmosfery (odpowiedź w 3 słowach: opracuj mikroalgi)!

Nic mi to nie dało: tylko Virgin zebrała teraz wiele „dobrych” pomysłów za darmo :)

Ponadto: przekazanie 10 milionów dolarów jest „łatwe” dla Google ... aby zobaczyć dokładne warunki (innymi słowy: „Kto jest właścicielem projektu po sponsorowaniu przez Google”?)...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 216