CO2Solidarność z aktualnościami France2

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

CO2Solidarność z aktualnościami France2




przez Christophe » 08/11/06, 13:46

Krótki reportaż na temat kompensacji emisji CO2 wyemitowano w programie France2.

Został zaprezentowany (a nie Kyot-Home, jak można było się spodziewać po przedstawieniu prezentera...) CO2Solidaire jest od jakiegoś czasu partnerem Econologie...

Spróbujemy odzyskać kwestionowany raport :).

To się rusza, to się rusza!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 08/11/06, 15:56

Zarządzają dla nas transportem (www.kyot-home.com) zakwaterowanie, powinniśmy zrobić coś razem...

W przeciwnym razie porównałem Lille Marsylia z ekomparatorem i rzeczywiście jest duża różnica:

Ecoporównanie: 144 Kg (ale nie było tanich firm)

CO2solidarność: 244 kg! (średnia na podstawie RAC-F, nie wiem jak)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 13/11/06, 13:06

Więc widzisz, że miałem rację (hihihihi)!! Ekokomparator = ekonomia pipo!! Ale może CO2Solidaire jest (trochę) przesadzone... i to tym lepiej!

W przeciwnym razie dany film wideo jest dostępny w Internecie: http://video.google.fr/videoplay?docid= ... 6798230207

O partnerstwo zapytaj, osobiście z econo próbowałem, ale nigdy nie widziałem linku w zamian...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 14/10/09, 22:01

Witam,

w związku z niedawnym ogłoszeniem warunków wdrożenia podatku węglowego we Francji organizacja pozarządowa zajmująca się rozwojem GERES pragnie poinformować o różnicach między swoim dobrowolnym programem kompensacji emisji dwutlenku węgla CO2Solidaire a tym nowym podatkiem, ale także o możliwości współistnienia tych dwóch mechanizmów .

W załączeniu informacja prasowa.

Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać dalsze informacje.

Kontakt prasowy: r.bettin@geres.eu
Téléphone : 04-42-18-55-88

Więcej informacji: www.co2solidaire.org

Z poważaniem.


Przeczytaj informację prasową: https://www.econologie.info/share/partag ... 8zDwrT.pdf
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 213