Czerwone bransoletki [seria TF1]

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Czerwone bransoletki [seria TF1]




przez oli 80 » 24/03/18, 14:10

Witam wszystkich
w lutym pojawiła się seria tf1: czerwone bransoletki

tutaj jest link https://www.tf1.fr/tf1/les-bracelets-ro ... ement.html

serial zajmuje się chorobą nastolatków w szpitalu, z których każda ma inną patologię, ale chociaż pochodzą z różnych środowisk, bardzo dobrze się dogadują, jeden sezon 2 jest planowany na przyszły rok
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: czerwone bransoletki




przez oli 80 » 25/03/18, 18:27

Witaj, tutaj jest link do wiki serii, która była już wcześniej adaptowana w innych krajach https://fr.wikipedia.org/wiki/Les_Bracelets_rouges_(s%C3%A9rie_t%C3%A9l%C3%A9vis%C3%A9e_espagnole)
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: czerwone bransoletki




przez oli 80 » 10/04/18, 18:56

Dobry wieczór, oto link wiki francuskiej adaptacji czerwonych bransoletek
https://fr.wikipedia.org/wiki/Les_Brace ... %C3%A7aise)

i wideo, aby lepiej zrozumieć tę serię



ta gościnna seria, ponieważ wiele z nich nie ma nic wspólnego z innymi, ponieważ tutaj są chorzy nastolatkowie bohaterowie
z tej serii, jak widzieliście w innych linkach, historia Alberta Espinosy została zaadaptowana w innych krajach
https://fr.wikipedia.org/wiki/Albert_Espinosa_Puig

Cordialement
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: Czerwone bransoletki [seria TF1]




przez oli 80 » 13/03/19, 23:01

Dobry wieczór tutaj to sezon 2 serii rozpoczętej w poniedziałek Pierwsze odcinki 11 marca 2

Mam nadzieję, że to interesuje przynajmniej dlatego, że w zeszłym roku widziałem, że nikt nie zareagował na ten wątek dyskusji :zaszokować: : Evil:

może nawet zachęcać prawdziwych chorych nastolatków do szpitali
także dorośli
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Czerwone bransoletki [seria TF1]




przez Exnihiloest » 15/03/19, 19:41

oli 80 napisał:Dobry wieczór tutaj to sezon 2 serii rozpoczętej w poniedziałek Pierwsze odcinki 11 marca 2

Mam nadzieję, że to interesuje przynajmniej dlatego, że w zeszłym roku widziałem, że nikt nie zareagował na ten wątek dyskusji :zaszokować: : Evil:

może nawet zachęcać prawdziwych chorych nastolatków do szpitali
także dorośli


Witam,

Wystarczy jedno słowo. Oczekuję serii czystej fikcji, dezorientacji, nawet surrealistycznych pomysłów, poetyckiego snu z symboliką, a wszystko to w dobrze opracowanym scenariuszu i akcji, która postępuje. Nie oczekuję użyteczności społecznej innej niż dobra rozrywka. Prawdziwe życie w telewizji mnie nie interesuje, żyjemy nim każdego dnia.
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego rodzaju francusko-francuskich seriali, w których „słabe zło w jego skórze”, „niezdarny pełen dobrych intencji”, „marginalista, który ma swoje powody”, „niepełnosprawny charakter nasączony "lub" tandetny nieźle "jest wzmocniony, po prostu zaczynam nasycać się humanizmem ptasie mleczko. Zrozumiałe jest, że wolę Dr House'a (przynajmniej 1 sezon).

Obecnie oglądam seriale na Netflix, takie jak Black Miror, Umbrella Academy lub 12 Monkeys ... nie tego samego rodzaju ... : Lol:oraz gatunek, który niestety nie wiemy, jak to zrobić we Francji lub wyjątkowo.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168