Lampa LED bez baterii

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Lampa LED bez baterii




przez Christophe » 08/09/05, 13:06

Zobacz naszą ofertę: https://www.econologie.com/shop/
Ostatnio edytowane przez Christophe 07 / 10 / 10, 15: 08, 4 edytowany raz.
0 x
Podania
x 17




przez Podania » 08/09/05, 14:44

Czy mógłby pan przeprowadzić nieniszczącą sekcję zwłok i pokazać nam różne części?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 08/09/05, 22:33

Nie sądzę... wszystko wydaje się "sklejone" lub "zespawane"...
0 x
MobyleX
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 51
Rejestracja: 03/12/04, 18:37
Lokalizacja: Meudon - Francja




przez MobyleX » 08/09/05, 22:46

Wyobraź sobie przez chwilę zastosowanie w pojeździe: supermocna cewka przymocowana do każdego zawieszenia samochodu za pomocą magnesu neodymowego, który ją przecina, ale jest przymocowana do podwozia: i ładuje się wystarczająco, aby umożliwić włączenie reflektorów bez angażowania alternatora! Wspaniały!! Moim zdaniem w ten sposób moglibyśmy zaoszczędzić nawet do 5% paliwa!! Ale witaj redakcjo...
0 x
Sen jest prawdziwa wolność, to jest nadzieja, nikt nie może cię zatrzymać.
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 09/09/05, 00:01

Wyobraź sobie to umieszczone w nogach hotelowego łóżka! Oświetlilibyśmy wioskę!
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Podania
x 17




przez Podania » 09/09/05, 09:05

Co więcej, wyposażymy szczęki krów w zespoły cewka + magnes, będziemy mogli oświetlić całą Ziemię! :rolleyes:
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 09/09/05, 10:34

MobyleX napisał:Wyobraź sobie przez chwilę zastosowanie w pojeździe: supermocna cewka przymocowana do każdego zawieszenia samochodu za pomocą magnesu neodymowego, który ją przecina, ale jest przymocowana do podwozia: i ładuje się wystarczająco, aby umożliwić włączenie reflektorów bez angażowania alternatora! Wspaniały!! Moim zdaniem w ten sposób moglibyśmy zaoszczędzić nawet do 5% paliwa!! Ale witaj redakcjo...

:P
Witam,
Nawet w rozwidleniu cyklo, jeśli jest na północy, z brukiem, :D
Musi produkować maksimum! Lol
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 09/09/05, 12:27

Benoit- napisał:Co więcej, wyposażymy szczęki krów w zespoły cewka + magnes, będziemy mogli oświetlić całą Ziemię! :rolleyes:

Doskonale!! A wsadzając im palnik w dupę, ogrzalibyśmy całą ziemię :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 09/09/05, 12:29

MobyleX napisał:Wyobraź sobie przez chwilę zastosowanie w pojeździe: supermocna cewka przymocowana do każdego zawieszenia samochodu za pomocą magnesu neodymowego, który ją przecina, ale jest przymocowana do podwozia: i ładuje się wystarczająco, aby umożliwić włączenie reflektorów bez angażowania alternatora! Wspaniały!! Moim zdaniem w ten sposób moglibyśmy zaoszczędzić nawet do 5% paliwa!! Ale witaj redakcjo...

Myślę raczej, że miniaturyzując maksymalnie ten układ, możemy wykorzystać wszelkie „mikrowibracje” działalności istot żywych, a nawet aktywność sejsmiczną…

Stanowiło to również prosty system generowania fal, ale myślę, że to już zostało zrobione...
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 09/09/05, 14:34

econology napisał:
MobyleX napisał:Wyobraź sobie przez chwilę zastosowanie w pojeździe: supermocna cewka przymocowana do każdego zawieszenia samochodu za pomocą magnesu neodymowego, który ją przecina, ale jest przymocowana do podwozia: i ładuje się wystarczająco, aby umożliwić włączenie reflektorów bez angażowania alternatora! Wspaniały!! Moim zdaniem w ten sposób moglibyśmy zaoszczędzić nawet do 5% paliwa!! Ale witaj redakcjo...

Myślę raczej, że miniaturyzując maksymalnie ten układ, możemy wykorzystać wszelkie „mikrowibracje” działalności istot żywych, a nawet aktywność sejsmiczną…

Stanowiło to również prosty system generowania fal, ale myślę, że to już zostało zrobione...

Witam,
Hej!!!!!!, właśnie na nowo wynalazłeś MAG! przez Naudin i spółkę :P :P :P
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130