Kto chce wziąć udział w badaniu środowiskowym?

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
katmy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/02/09, 14:36

Kto chce wziąć udział w badaniu środowiskowym?




przez katmy » 25/02/09, 14:41

Witam,
Chciałbym prosić o pomoc. Jestem studentką studiów magisterskich z psychologii i piszę pracę badawczą na temat zachowań ekologicznych i różnic indywidualnych. Celem jest zrozumienie, gdzie nadal istnieją różnice między ludźmi, którzy działają na rzecz środowiska, a tymi, którzy nic nie robią. W tym celu rozdaję zestaw kwestionariuszy (całkowicie anonimowo) osobom bardzo zainteresowanym ekologią oraz osobom ze wszystkich środowisk.
Jeśli jesteś zainteresowany, lub chcesz uzyskać więcej informacji, nie wahaj się!!!
Dziękuje za twoją uwagę i współpracę.
serdecznie.
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 25/02/09, 16:42

jeśli uda nam się dołożyć kamień do budowli. Wezmę to.
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Ninocarlos
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 25/02/09, 16:47




przez Ninocarlos » 25/02/09, 16:50

Ja też, studiuję :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Chaboum
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 176
Rejestracja: 16/11/08, 01:40
x 2




przez Chaboum » 19/03/09, 23:21

dlaczego nie... jeśli jestem w stanie odpowiedzieć i jeśli nie zajmie to godzin.

dziękuję
0 x
katmy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/02/09, 14:36

nauka o zachowaniach ekologicznych




przez katmy » 01/04/09, 13:52

Witam wszystkich!

Osoby, które chciałyby wziąć udział w badaniu, nie wahają się podać mi swojego adresu e-mail lub poprosić o mój.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy już wzięli udział.
0 x
grymas
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/04/09, 16:14

Re: badanie zachowań ekologicznych




przez grymas » 06/04/09, 16:20

Witam,
Jestem zainteresowany wzięciem udziału w badaniu, a zwłaszcza zapoznaniem się z Państwa wnioskami!!
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202




przez phil53 » 06/04/09, 16:59

2 dni temu zamieściłem kolejną informację, która również dotyczy ekoankiety
Dla zainteresowanych
https://www.econologie.com/forums/post122305.html
Zajmuje się tym Fundacja Nicolasa Hulota
http://www.sondage-collaboratif.org/index.aspx?o=1

Dla autora tej dyskusji mogą być potrzebne informacje
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: Kto chce wziąć udział w badaniu środowiskowym?




przez Leo Maximus » 06/04/09, 17:02

katmy napisała:Witam,
Chciałbym prosić o pomoc. Jestem studentką studiów magisterskich z psychologii i piszę pracę badawczą na temat zachowań ekologicznych i różnic indywidualnych. Celem jest zrozumienie, gdzie nadal istnieją różnice między ludźmi, którzy działają na rzecz środowiska, a tymi, którzy nic nie robią. W tym celu rozdaję zestaw kwestionariuszy (całkowicie anonimowo) osobom bardzo zainteresowanym ekologią oraz osobom ze wszystkich środowisk.
Jeśli jesteś zainteresowany, lub chcesz uzyskać więcej informacji, nie wahaj się!!!
Dziękuje za twoją uwagę i współpracę.
serdecznie.

Są ludzie, którzy działają na rzecz środowiska i tacy, którzy nic nie robią, tak, ale znam trzecią kategorię ludzi, tych, bardzo rzadkich, którzy są przeciwni jakiejkolwiek formie ochrony środowiska i dla których zanieczyszczenie jest wymysłem ekologów.

Znam bardzo dobrze rzadki okaz i oto kilka jego wypowiedzi (to nie jest żart):

- Katastrofa w Czarnobylu to wynalazek ekologów, nigdy nie było najmniejszych ofiar ani najmniejszych konsekwencji. Chmura nie przekroczyła granicy tylko dlatego, że nie było chmury.

- Próby nuklearne w atmosferze nigdy nie spowodowały najmniejszego zanieczyszczenia, ci, którzy podają się za ich ofiary, są oszustami.

- Odpady nuklearne są nieszkodliwe, nie mają najmniejszego wpływu na zdrowie.

- Nie ma nic bardziej zanieczyszczającego niż turbina wiatrowa.

- GMO to przyszłość, należy je wprowadzić obowiązkowo, aby ocalić planetę przed ekologami.

- Globalne ocieplenie to mistyfikacja, dowód: ostatnia zima była długa i mroźna.

- Ropa naftowa, amunicja uranowa, ołów myśliwski, wszystko to pochodzi z ziemi i wraca do ziemi po zużyciu, więc zanieczyszczenie nie istnieje.

- Linie wysokiego napięcia i fale elektromagnetyczne nie mają wpływu na zdrowie, w przeciwnym razie byłoby to wiadome.

Itd. Etc ... : Lol:

Mogę mu wysłać ankietę, jeśli punkt widzenia antyekologa będzie przydatny. : Lol:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 107