budżet reklamowy w holu: Reklama

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

budżet reklamowy w holu: Reklama




przez Christophe » 06/10/08, 17:14

Myślę, że dobrym wskaźnikiem siły sektora działalności, a co za tym idzie jego siły lobbowania, jest inwestowany przez niego budżet reklamowy.

Oto kilka liczb, które podają rzędy wielkości.

Obraz

Dalej:

Samochody: 2
Telekomunikacja: 2
Ubezpieczenia finansowe: 1
Kultura Wypoczynek: 1
Informacje medialne: 1
Wydanie: 1
Turystyka podróżnicza: 1


Znaleziono na: http://www.dailymotion.com/group/econol ... tabou_news

Twoje opinie
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 06/10/08, 21:53

: Arrow: Cóż, jeśli o mnie chodzi, marnują swoje pieniądze. : Lol:

Gdyby ludzie będący konsumentami pomyśleli o tym, żeReklamy – to konsument za nie płaci. To popchnęłoby sprawę do przodu...
Konsumuję produkty, których reklam jest niewiele lub nie ma ich wcale, bo te produkty są tańsze...
Zazwyczaj, gdy marka lub produkt wydaje dużo na reklamę, nie dzieje się to z korzyścią dla konsumenta, ale z korzyścią dla akcjonariusza. : Evil:

Moje ubezpieczenie samochodu, nie reklamuje się, albo jest bardzo mało, jest 40% tańsze niż głupia reklama w telewizji, pokazująca szalonego klienta, który nie rozumie, że jego ubezpieczyciel ma swoich klientów za imbecyli... a wszystko na tle komedii „muzycznej”...

To samo tyczy się organicznego (i pysznego) ryżu luzem, który kupuję w sklepie z żywnością ekologiczną, taniej niż „słynny” ryż wychwalany na ekranach naszych telewizorów. Taniej, bo ja, klient konsumencki, nie muszę „finansować” kampanii reklamowej i dywidendy dla akcjonariuszy… : Arrowl:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 07/10/08, 09:22

Tak, Citro to oczywiście konsument, który za to płaci.
Jeśli ma to służyć jednemu: zdobyciu nowych konsumentów!

Oto szczegółowe liczby: http://www.uda.fr/fileadmin/documents_p ... 008-V3.pdf

Jeśli twoje ubezpieczenie to Dir.... Insurance, to są głupi.

Byłem w ich wzajemnym ubezpieczeniu zdrowotnym i kiedy wyjeżdżałem do Belgii i chciałem rozwiązać umowę, zagrozili mi zajęciem przez komornika, mimo że zgodnie z umową całkowicie się mylili...

Po 4 lub 5 listach poleconych ostatecznie wycofali sprawę, ale było to typowe nękanie i w przypadku dużej liczby osób prawdopodobnie by to zadziałało! : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 07/10/08, 15:56

Christophe napisał:Jeśli twoje ubezpieczenie to Dir.... Insurance, to są głupi.


To nie jest moje ubezpieczenie... Skontaktowałem się z nimi w sprawie wyceny kilka lat temu, ale odmówili mi pomimo mojej 50% premii przez 3 lata, ponieważ miałem stłuczone szkło...
:?
Jednak najgorsze dotyczyło ich odliczeń, średnio ponad 1000 euro. : Evil:

Oznacza to, że w przypadku drobnych roszczeń nie byłem u nich ubezpieczony, ale sam, ponieważ to ja płaciłem. : Evil:

Nie mówię o cenach... 40% droższych od tych, które obecnie płacę... A w razie katastrofy to musi być trudne... Wiem, co mi mówisz o wypowiedzeniu raz znalazłem rozwiązanie, powiedziałem ubezpieczycielowi, że sprzedałem pojazd.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 07/10/08, 17:05

No cóż, potwierdzasz, że to idioci :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 07/10/08, 17:30

Christophe napisał:No cóż, potwierdzasz, że to idioci :)


Oh! Nie są one jedyne, od nich też prosiłem o cytaty Eu..fil i inni tego samego rodzaju, wszyscy byli kif-kifami. :zaszokować:

Otworzyłem więc książkę telefoniczną i sięgnąłem po telefon, aby skonsultować się z ubezpieczycielami bliżej domu.
Szczęśliwie, najlepsza była ta mojej mamy (która sama była brokerem ubezpieczeniowym). :?
To powiedziawszy, nie mam złudzeń, przy pierwszej katastrofie mnie zwolni... (tak jak zwolnił moją mamę po jej śmiertelnym wypadku). :zaszokować: Musisz to zrobić!
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 01/08/15, 20:50

Sacrilege: Porsche 911 zniszczone w celach reklamowych

Autor: Eric Bergerolle, opublikowano 29

Aby wyrazić swoje odrzucenie materializmu, marka odzieżowa Rag and Bone nie znalazła nic lepszego niż zniszczenie starego Porsche 911, znienawidzonego symbolu lat 1980. Wieczny żal.

Obraz
Brytyjska aktorka Gabriella Wilde pozuje na rozbitym Porsche, aby promować kolekcję Rag and Bone na jesień-zimę 2015. Obraz © Rag and Bone
.........


http://automobile.challenges.fr/actu-au ... e-911.html

wideo wewnątrz 46'' (reklama, o której mowa)

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 01/08/15, 21:06

wow, wspaniałe odkrycie tematu...

Biedne porsche...

Ile innych 911 rozbitych przez własnych właścicieli zniknęło? : Chichot:

Jeśli chodzi o reklamę „antymaterialistyczną”, której celem jest sprzedaż materiałów, jest ona bardzo zabawna! Kogo oszukujemy? Od konsumenta oczywiście...
0 x
Obraz
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 01/08/15, 21:20

Remundo napisał:wow, wspaniałe odkrycie tematu...

Biedne porsche...

Ile innych 911 rozbitych przez własnych właścicieli zniknęło? : Chichot:
...


Bardzo niedawny przykład:

Saint-Tropez: próbując zaimponować przyjaciołom, rozbija swoje Porsche za 800 000 euro
Opublikowane 30 / 07 / 2015


http://www.ladepeche.fr/article/2015/07 ... pains.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 01/08/15, 21:31

link bezpośredni : https://www.youtube.com/watch?v=2-U6sxmzjnw

taką maszyną da się na poważnie jeździć w terenie otwartym... a już na pewno nie w klapkach z laską w roli pasażera przy 10 m skoku.

Faceta zaskoczyło wychylenie się tylnej osi. Nie ma czasu na hamowanie, wystarczy ominąć pieszego i ograniczyć szkody w żywopłocie. Dostępna przestrzeń nie pozwala na skorygowanie początkowego błędu. No cóż, w sumie nie jest tak źle jak na toto. :P
0 x
Obraz

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 103