producent badawczy lub dystrybutor produktów ekologicznych

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
lodomiło
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 18/03/07, 16:58

producent badawczy lub dystrybutor produktów ekologicznych




przez lodomiło » 18/03/07, 17:17

witam wszystkich wtajemniczonych forum bardzo pouczające,

gdybym zarejestrował się w forum c ze względu na środowisko, ale także dlatego, że szukam produktów lub informacji dotyczących tych, które są ekologiczne, takich jak małe pamiątki lub inne rodzaje drewnianych zestawów do wiatru, które można samemu złożyć w celu włączenia do sprzedaży w ramach głównej działalności wypożyczalnia rowerów na stronie turystycznej tego lata 2007.


jeśli niektóre osoby znają dokładnie lub zdecydowanie podobne produkty, prosimy o poinformowanie mnie.

merci d'Avance
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 18/03/07, 17:20

Nie jesteśmy producentem, ale czy może są jakieś produkty z naszego sklepu, które mogą być odpowiednie (na przykład mydła zapachowe?)?

Zobacz tutaj: Sklep econological
0 x
Traînel
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 26/02/08, 17:23




przez Traînel » 26/02/08, 17:26

Kupuję dużo produktów ekologicznych / ekologicznych. Skieruję swoich dostawców za pomocą http://www.lunil.com a następnie importuję głównie z Europy i Azji.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 141