Reklama sklepu ekologicznego

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
emlaurent
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 153
Rejestracja: 17/12/05, 00:42
Lokalizacja: Alzacja

Reklama sklepu ekologicznego

przez emlaurent » 28/09/06, 14:41

Powiedz Panie Webmasterze,

Na stronie głównej naliczyłem aż 8 linków do sklepu ekologicznego. Nie wspominając już o przypomnieniach w biuletynach i e-mailach.
Czy to nie brzmi jak trochę szumu? :zaszokować:

Czy nie ma możliwości założenia opaski na głowę?

A jeśli nie, to czy nie moglibyśmy mieć stron z mniejszą liczbą reklam podczas zakupów w sklepie lub zamiast oferowanej za 300 wiadomości koszulki?
Lub założyć to stowarzyszenie, a członkowie będą korzystać z witryny reklamowej 0%?
Wiem, że reklama służy do płacenia kelnerowi, ale gdybyśmy dali trochę pieniędzy, czy to nie mogłoby wystarczyć? Ponieważ reklama ładująca się za każdym razem, gdy zmieniasz stronę, staje się denerwująca :płakać:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: reklama sklepu ekologicznego

przez Christophe » 28/09/06, 14:56

emlaurent napisał:Czy nie przysługiwałyby nam strony z mniejszą liczbą reklam przy zakupie w sklepie lub zamiast koszulki oferowanej za 300 wiadomości?


Nie, byłoby to niewykonalne… ale mogę rozjaśnić strony zarejestrowanym „członkom”. Zrobię to 2 razy z rzędu.

emlaurent napisał:Lub założyć to stowarzyszenie, a członkowie będą korzystać z witryny reklamowej 0%?


Kiedy zostanie stworzony, omówimy go ponownie.

emlaurent napisał:Wiem, że reklama służy do płacenia kelnerowi, ale gdybyśmy dali trochę pieniędzy, czy to nie mogłoby wystarczyć? Ponieważ reklama ładująca się za każdym razem, gdy zmieniasz stronę, staje się denerwująca :płakać:


Nie ładuje się za każdym razem... pozostaje w pamięci podręcznej... cóż, myślę...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

przez Christophe » 28/09/06, 15:00

To gotowe. Na górze znajduje się więcej niż jeden link dla zarejestrowanych członków. forum oraz baner obejmujący wiele produktów i ogólny w 468 na dole.

To wciąż szaleństwo, że „reklama” sklepu przeszkadza bardziej niż reklama zewnętrzna…no cóż, chodźmy dalej…
0 x
emlaurent
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 153
Rejestracja: 17/12/05, 00:42
Lokalizacja: Alzacja

przez emlaurent » 28/09/06, 15:13

Nie chodzi o to, że bardziej przeszkadza mi reklama sklepu, ale o to, że na stronie jest mnóstwo reklam forum. Myślałam, że sklepu jest dużo... I że umieszczenie mniejszej reklamy dla tych, którzy kupują, mogłoby być wygodniejsze i zachęciłoby ludzi do zakupu : Chichot:

I dziękuję za jaśniejsze strony!! To jest lepsze
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

przez Christophe » 28/09/06, 15:17

emlaurent napisał:I że mniej reklam dla kupujących mogłoby być wygodniejsze i zachęciłoby ich do zakupu : Chichot:


Niestety, nie stosujemy metod przypominających sprzedaż wymuszoną...lub w dużej mierze zachęcaną...

„Nie kupuj, ja to reklamuję!”… Szczerze mówiąc, dokąd zmierzamy?

Przy okazji, dla Twojej informacji, złożyłeś już zamówienie? : Chichot:
0 x
emlaurent
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 153
Rejestracja: 17/12/05, 00:42
Lokalizacja: Alzacja

przez emlaurent » 28/09/06, 15:35

Christophe napisał:Niestety, nie stosujemy metod przypominających sprzedaż wymuszoną...lub w dużej mierze zachęcaną...

„Nie kupuj, ja to reklamuję!”… Szczerze mówiąc, dokąd zmierzamy?

Przy okazji, dla Twojej informacji, złożyłeś już zamówienie? : Chichot:


Ach, : Lol: Wiedziałem, że tak zareagujesz! 8)
A umieszczenie tych wszystkich linków do sklepu nie jest sprzedażą „w dużej mierze zachęcane” ?
Chodziło raczej o to, aby „nagrodzić” tych, którzy biorą udział w finansowaniu forum kupując, a nie zmuszając Cię do zakupu?
To zabawne, ale to wiąże się z wątkiem o marketingu w Gietudiant!!
Nie jest łatwo określić granicę pomiędzy wymuszoną sprzedażą a prostą promocją...

Taka refleksja na temat reklamy przyszła mi do głowy przy okazji zakupu w sklepie (lampka bez baterii) : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

przez Christophe » 28/09/06, 15:48

emlaurent napisał:Ach, : Lol: Wiedziałem, że tak zareagujesz! 8)


Czy to był test? :zaszokować: Moją reakcją jest szczerość, myślę… nie?

emlaurent napisał:A umieszczenie tych wszystkich linków do sklepu nie jest sprzedażą „w dużej mierze zachęcane” ?


Osobiście nie musisz w to klikać, natomiast Twój pomysł nazywam marketingowym "szantażem"...przepraszam, że nie jem takiego chleba!!!

Zamykam ten temat zanim wymknie się spod kontroli...nic to nie wnosi...jeżeli masz jakieś dodatkowe uwagi, to rób to prywatnie...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 178