Imaginascience: Science + naukowy sklep z zabawkami

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...

Twoja opinia na stronie?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
nowicjusz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 12/06/06, 19:18

Imaginascience: Science + naukowy sklep z zabawkami




przez nowicjusz » 02/09/06, 19:09

W następstwie współpracy z Christophe, oto mała prezentacja mojej witryny: Wyobraźnia

Wyobraźnia ma 2 główne sekcje.

: Arrow: KULTURA NAUKOWA :

- Wiadomości (jeśli to możliwe, z filmami naukowymi)
- Pliki (plik, który powinien Cię zainteresować:Inżynier automatyki (akustyka i wibracje, spirala ciężarów, aerodynamika samochodów osobowych, ciężarowych i F1)
- Zabawa: filmy naukowe, pytania i odpowiedzi, zabawne eksperymenty...

: Arrow: SKLEP NAUKOWY

Obraz


Oferujemy w sklepie wszystko oryginalne gadżety, zabawki edukacyjne i materiał edukacyjny, wszystko związane z nauką.

*****************************

: Arrow: Przykłady :

żyroskopy, niewidoczny atrament, symulator fal, Levitron Pro, dysk Eulera, anagyra, misa i pręt rezonansowy, mikroskop Biolux, pijący ptak, samochód ogniwo paliwowe a także radiometry, metale z pamięcią kształtu i wiele innych produktów, których nazwa nie wystarczy, aby dać przegląd.

:: Nie wahaj się przyjść, skomentować i pomóc mi się ulepszyć. Wyobraźnia ! :D
0 x
Mój blog przedsiębiorcy popularyzującego naukę: www.sp-wiki.com
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 07/09/06, 15:19

Temat ogłoszony i przeniesiony do działu "Zakupy".
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 13/09/06, 17:16

Poszedłem na chwilę odwiedzić sklep internetowy.
Jest tam naprawdę mnóstwo bardzo ciekawych obiektów (zabawek, zestawów do eksperymentów, dziwnych materiałów itp.) i często sobie powtarzałam, przeglądając artykuł:
„To byłoby fajne dla Hugo (mojego 9-letniego syna)”

Z drugiej strony popularyzacja nauki na pewno nie jest tania. :zaszokować:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
nowicjusz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 12/06/06, 19:18




przez nowicjusz » 14/09/06, 01:41

Dzięki, że wpadłeś.

Imaginascience nie daje tak dużych marż na produktach, ale nie jest firmą międzynarodową (zamawianie w małych partiach, import itp.) i cierpią z tego powodu koszty.

Mam na myśli w szczególności chińską misę rezonansową: transport jest bardzo kosztowny, ponieważ jest nieporęczna i ciężka.

Prawie tak samo w przypadku symulatora fal.

W każdym razie nie wszystkie produkty są niedostępne. Zawsze stawiam sobie granicę, mówiąc sobie (ale jestem pasjonatem): czy kupiłbym to za tę cenę?

Niezależnie od wyspecjalizowanych sklepów, „rzadkie” produkty przypominające gadżety są zawsze droższe od bardziej standardowych produktów w lokalnym hipermarkecie! (chociaż czasami zdarza mi się kilka niespodzianek).

A potem sklep istnieje dopiero niecały rok i ceny spadną wraz ze wzrostem liczby zamówień : Chichot:

Jeszcze raz dziękuję za wizytę i komplementy na temat produktów.
0 x
Mój blog przedsiębiorcy popularyzującego naukę: www.sp-wiki.com
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 14/09/06, 01:55

newton napisała:nie jest firmą międzynarodową (zamawianie w małych partiach, import itp.), co negatywnie wpływa na koszty.


+1
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 14/09/06, 09:43

newton napisała:Dzięki, że wpadłeś.

Ale nie ma sprawy, to była przyjemność! : Chichot:

newton napisała:Imaginascience nie daje tak dużych marż na produktach, ale nie jest firmą międzynarodową (zamawianie w małych partiach, import itp.) i cierpią z tego powodu koszty.

Moja uwaga na temat cen nie była w tym kierunku. Proszę, wybacz mi, jeśli zraniło to Twoje uczucia.

Podejrzewam, że rzadkość tych obiektów (której nie można znaleźć nigdzie indziej) i ograniczona liczba zamówień mają tendencję do zwiększania kosztów.

Chciałem powiedzieć, że przy tej cenie koniecznie ogranicza to kupujących. Zwłaszcza, że ​​koszty wysyłki – które niewątpliwie są uzasadnione – są zryczałtowane i wynoszą 7.7 €, nawet w przypadku przedmiotów kosztujących mniej niż 3 €…

Krótko mówiąc, będę musiała oszczędzać, zanim uszczęśliwię syna...
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
nowicjusz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 12/06/06, 19:18




przez nowicjusz » 22/09/06, 16:52

Nie obraziłem się ani za grosz.

Rozumiem tylko, że niektóre produkty kosztują mniej niż wysyłka.

Ale tych produktów nie należy kupować osobno!

Pozwólcie, że wyjaśnię: kolejne colissimo, obowiązkowe, kosztuje 5 euro i kilka minut.

Co więcej, niezależnie od zamówienia, łącznie poświęcam na przetwarzanie około godziny, all inclusive. Więc w ogóle nie opłaca mi się sprzedawać maleńkiej rzeczy! Mój katalog jest, jak sądzę, na tyle obszerny, że warto sięgnąć po kilka ciekawostek.
0 x
Mój blog przedsiębiorcy popularyzującego naukę: www.sp-wiki.com
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 22/09/06, 17:07

newton napisała:Pozwólcie, że wyjaśnię: kolejne colissimo, obowiązkowe, kosztuje 5 euro i kilka minut.


Dokładnie 5,10 € : Wink:
Ostatnio edytowane przez Christophe 22 / 09 / 06, 17: 13, 1 edytowany raz.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 22/09/06, 17:13

Christophe napisał:
newton napisała:Pozwólcie, że wyjaśnię: kolejne colissimo, obowiązkowe, kosztuje 5 euro i kilka minut.


Dokładnie 5,10 € : Wink:


Wiem, czasami sprzedaję coś na eBay'u, dlatego napisałem:
Targol napisał:(...) Zwłaszcza koszty wysyłki - co niewątpliwie jest uzasadnione - są naprawione (...)
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
nowicjusz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 12/06/06, 19:18




przez nowicjusz » 20/10/06, 11:53

Witam,

Szybka wiadomość, bo jeden z moich ostatnich produktów może zainteresować ludzi zajmujących się ekologią.

W Niemczech pojawił się nowy innowacyjny produkt edukacyjny znanej marki Kosmos. To zestaw z generatorem wiatrowym (trochę jak Lego z dużą ilością biegów).

Ten model turbiny wiatrowej ma średnicę jednego metra 40 (zgodnie z instrukcją go nie montowałem).

Umożliwia przeprowadzanie eksperymentów (na przykład w celu zrozumienia pojęć siły i aerodynamiki), a tym samym wytwarza energię elektryczną: można nim nawet ładować akumulator (brak w zestawie).

Będzie to doskonały projekt edukacyjny dla dzieci. Prezent na Boże Narodzenie?

Przetłumaczyłem instrukcję (nawet poprawiłem kilka drobnych błędów...).

Dobra, dość bla bla: Generator turbiny wiatrowej
Obraz
0 x
Mój blog przedsiębiorcy popularyzującego naukę: www.sp-wiki.com

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 122