Stosunek do aplikacji „Slow fashion”

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Khalidsmh
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 01/10/20, 15:18

Stosunek do aplikacji „Slow fashion”




przez Khalidsmh » 01/10/20, 15:28

Witam wszystkich, proszę o kilka minut na udzielenie mi odpowiedzi na ten kwestionariusz, który dotyczy podejścia do aplikacji "slow fashion", wyniki pozostają anonimowe i dla celów naukowych liczę na twoja pomoc iz góry dziękuję

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... _wSR32CFRw
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Stosunek do aplikacji typu „slow fashion”.




przez Christophe » 01/10/20, 15:30

Zawsze ta sama metoda ... Jestem studentem, w celach akademickich i nigdy nie mamy rezultatów.

Badanie rynku kosztuje co najmniej 5000 euro ... minimum uczciwości nie zaszkodzi ...

Możesz być trochę bardziej ... pomysłowy w swoich metodach spamowania ... Czy nie tego uczysz się w marketingu? : Mrgreen:
0 x
Khalidsmh
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 01/10/20, 15:18

Re: Stosunek do aplikacji typu „slow fashion”.




przez Khalidsmh » 01/10/20, 15:37

serio 5000. Jestem dyrektorem generalnym Procter, poza tym znasz moje intencje i jakie są cele badania, zdecydowałeś o wszystkim i robisz ze mnie kłamcę, a nie uczciwego, nie mając najmniejszego dowodu, że tego nauczyłeś się w marketingu, dziwne!! !!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Stosunek do aplikacji typu „slow fashion”.




przez Christophe » 01/10/20, 15:46

Poza tym, masz na myśli? : Mrgreen:

Brak dowodu na to uczucie ... jesteś taki przewidywalny ...

Sam nigdy nie studiowałem marketingu : Chichot:

Nawet nie kliknąłem linku : Mrgreen: ale podsumowanie, „slow fashion” wydaje mi się interesujące… jeśli nie jest to dziewiąta próba Greenwashing? Tam możemy o tym porozmawiać ...
0 x
Khalidsmh
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 01/10/20, 15:18

Re: Stosunek do aplikacji typu „slow fashion”.




przez Khalidsmh » 01/10/20, 15:54

Wcale nie, to po prostu dobre słowo, aby zachęcić, nie krzywdzić, a przynajmniej nie zniechęcać. Ponadto, jeśli zajrzysz do kwestionariusza, zobaczysz, że nie dotyczy on żadnej marki i pytań ogólnych.

Uczucia hhh wystarczy wpisać moje nazwisko na ankietę, wkleić w google kliknij enter i będziesz miał moją prostą czynność nie 8)

O udostępnienie wyników proszę oczywiście e-mailem respondentów, którzy chcą otrzymać informację zwrotną
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101