Buty, jakość / cena i zaprogramowane starzenie: eksplodowana podeszwa!

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Buty, jakość / cena i zaprogramowane starzenie: eksplodowana podeszwa!




przez Christophe » 12/04/19, 15:11

Myślę, że wszyscy to zauważyli: jakość butów (wyrobów skórzanych) pozostawiała w ostatnich latach wiele do życzenia pod względem żywotności!

Nawet kupując „nie pierwsze ceny” nic nie gwarantuje trwałości butów!

Najgorsze jest z pewnością u dzieci: czółenka mojego syna nie wytrzymały więcej niż 2 tygodnie, po pierwszym i JEDYNYM deszczu wszystkie się odkleiły! : Evil: Średnio para za 30€ dla dziecka (a więc nie pierwsza cena) wytrzymuje 1 miesiące zanim odpadnie...

Rzadko zdarza się, aby buty przetrwały dłużej niż rok!

Robię tę tyradę i odświeżam temat planowanego starzenia się (???), ponieważ właśnie miałem „interesujący” problem z moimi chwilowymi butami (pełna skóra), które, co do reszty, wydawały się dobrze trzymać (wyroby skórzane ok) ...podeszwa jest po prostu ROZDZIELONA!! Nigdy, przenigdy tego nie widziałem! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

DSC_1444.JPG
DSC_1444.JPG (280.56 KIO) Dostęp do czasów 4992


DSC_1445.JPG
DSC_1445.JPG (269.49 KIO) Dostęp do czasów 4992


DSC_1446.JPG
DSC_1446.JPG (272.95 KIO) Dostęp do czasów 4992


Poszedłem do miejscowego szewca: nie do naprawienia...oczywiście...

Szkoda, że ​​bardzo podobały mi się te buciki... Pffffuuuu...

ps: proszę bez żartów na temat mojej wagi! : Mrgreen:
0 x

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 106