SUPERMACULTURE, pierwsza wspólna gra do odkrywania permakultury

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
supermaculture
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 09/02/18, 13:47

SUPERMACULTURE, pierwsza wspólna gra do odkrywania permakultury




przez supermaculture » 09/02/18, 13:56

Bonjour à tous!

Być może, podobnie jak ja, pasjonujesz się podejściami mającymi na celu lepszą konsumpcję przy jednoczesnym poszanowaniu natury: agroekologia, permakultura itp. Chciałem podzielić się swoją pasją z jak największą liczbą osób, dlatego zaprojektowałem grę planszową dla wszystkich grup wiekowych!

Więc przedstawiam wam SUPERMAKULTURA, pierwsza gra planszowa odkrywająca permakulturę :-) Jest to kooperacyjna gra planszowa, która podnosi świadomość cnotliwego podejścia do Natury i Ludzkości. Pierwsza z nazwy, która przełożyła ten istotny temat na grę!

Właśnie uruchomiłem przedsprzedaż, aby sfinansować jego produkcję http://www.supermaculture.fr, zaglądasz?

Obraz

Dorian.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: SUPERMACULTURE, pierwsza gra kooperacyjna odkrywająca permakulturę




przez Christophe » 09/02/18, 14:18

Witamy Cię Dorianie,

Oto wideo z prezentacji:



Co ciekawe, wydanie Su..Permaculture zbiega się z wydaniem książki Did67 o Potager du Paresseux (technika permakultury z sianem, którą nazywamy fenokulturą): Rolnictwo /-garden-of-leniwe-ogród-bardziej-niż-bio-bez-zmęczenie t13846.html

Być może należałoby stworzyć partnerstwo krzyżowe, prawda?
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9792
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2648

Re: SUPERMACULTURE, pierwsza gra kooperacyjna odkrywająca permakulturę




przez sicetaitsimple » 09/02/18, 18:38

Christophe napisał:Co ciekawe, wydanie Su..Permaculture zbiega się z wydaniem książki Did67 o Potager du Paresseux (technika permakultury z sianem, którą nazywaliśmy fenokulturą).
Być może należałoby stworzyć partnerstwo krzyżowe, prawda?


OK, zmodyfikowałem ulotkę!

PS: przepraszam za technikę, nie jestem w tym mistrzem.....

Supermaculture-Flyer-Lancementmodif.JPG
Supermaculture-Flyer-Lancementmodif.JPG (74.33 KiB) Przeglądano 8102 razy
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79294
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: SUPERMACULTURE, pierwsza gra kooperacyjna odkrywająca permakulturę




przez Christophe » 09/02/18, 18:58

Więc przegapiłeś obiecującą karierę jako grafik komputerowy! :zaszokować: : Mrgreen:
0 x

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114