jadalne owady VS spożycie mięsa

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Hasenbulta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 10/12/15, 16:57

jadalne owady VS spożycie mięsa




przez Hasenbulta » 10/12/15, 17:08

Witam wszystkich !

Jestem studentem handlu zagranicznego iw ramach studiów poproszono mnie o przeprowadzenie badania rynku na wybrany przeze mnie temat. Ten ostatni zajmuje się spożywanie jadalnych owadów jako substytutu mięsa.

Zainteresowanych tematem zapraszam do wypełnienia ankiety, którą znajdziecie w linku poniżej. Ta ostatnia podlega oczywiście anonimowości i nie będziesz proszony o podanie żadnych danych osobowych.

http://fr.ze-questionnaire.com/repondre ... yVtssswDFF

Ponadto, w związku z kwestionariuszem, jeśli masz ochotę wyrazić swoje przemyślenia, podzielić się informacjami związanymi z tematem lub swoimi uwagami, są one oczywiście mile widziane.

Z góry dziękuję za uwagę,

Hasenbulta.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 10/12/15, 17:36

W ekologicznej mące pełnoziarnistej, którą trzymam trochę od czasu do czasu, zjadam zagubione w niej mączniki, co jest dowodem na to, że rzeczywiście jest to mąka ekologiczna!!
0 x
Tiazolinony neuro toksyczne, aby uniknąć, umieścić wszędzie, szaleństwo, zabija przy mniej niż ppm, bakterie i twoje neurony, co mnoży Alzheimera !!
Pszczoły znikają pestycydy, Roundup, zostają i zabijają nas powoli. http://www.pollinis.org/petitions/petit ... noides.php
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 10/12/15, 17:37

Aby wynik był ważny w takim badaniu (odchylenie standardowe, krzywa Gaussa) potrzeba od 500 do 1000 zwrotów.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 10/12/15, 18:17

Do jakiej szkoły chodzisz?

Uważam za niefortunne, że za każdym razem mamy na to forum, prośbę o badanie komercyjne, autor zazwyczaj publikuje tylko jedną wiadomość bez dalszych działań, a przede wszystkim nie informuje o wynikach… przynajmniej częściowo.

To nie jest dawanie i branie, więc… Krótko mówiąc, to bardzo samolubne podejście… ale w końcu to „komercja”… i tego uczą cię w komercyjnych „szkołach”…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 85