Ecolometer, strona do pomiaru zużycia energii

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Raf31
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 23/02/09, 21:41

Ecolometer, strona do pomiaru zużycia energii




przez Raf31 » 23/02/09, 21:56

Witam,
Właśnie stworzyłem stronę internetową w wolnym czasie i na zasadzie non-profit (www.ekolometr.com), aby umożliwić indywidualnym osobom rejestrowanie i mierzenie zużycia różnych rodzajów energii (oczywiście energii elektrycznej, ale także gazu, wody, benzyny itp.), aby pomóc im oszczędzać energię. Pomysł jest komplementarny do śladu węglowego, jest mniej kompletny, ale ma charakter długoterminowy, oferując użytkownikom graficzną wizualizację ich postępów miesiąc po miesiącu oraz system raportowania e-mailowego, który znacznie ułatwia im zadanie.

Można go jeszcze ulepszyć, brakuje kilku rzeczy (zwłaszcza filmu demonstracyjnego i kompatybilności z Internet Explorerem 6), ale jest w pełni funkcjonalny. Poszukuję beta testerów do przetestowania usługi. Wszelkie uwagi i konstruktywna krytyka są mile widziane. Z góry dziękuję.

Raf
www.ekolometr.com
0 x

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 197