Stworzyłem ASBL!!

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Avatar de l'utilisateur
tęsknić za naturą
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 03/04/07, 14:37
Lokalizacja: Nivelles (Belgia)

Stworzyłem ASBL!!




przez tęsknić za naturą » 05/05/07, 06:37

Witam wszystkich,
Chciałem powiedzieć wszystkim Belgom, którzy podróżują w ten sposób forum że właśnie stworzyłem ASBL w moim mieście (Nivelles). 70% jej pracy to podnoszenie świadomości ludzi na temat problemów globalnego ocieplenia i kwestii środowiskowych, pozostałe 30% to praca w terenie i wolontariat.
Odkryłem, że wielu z was miało genialne pomysły, doskonałe informacje i potężną inteligencję...
Jeśli więc chcesz udzielić mi rady, informacji, pomysłu, podzielić się uwagami lub po prostu spotkać się ze mną, nie wahaj się dłużej i skontaktuj się ze mną.
Oto moje dane kontaktowe:
Klub Zielonych Środowisk (EGC) ASBL
Aleja Stulecia 59/22
1400 nivelli
EGC.Club@yahoo.fr
A jeśli chcesz przekazać DAROWIZNĘ, podaj to w mailu, wyślę Ci numer konta...


Wielkie dzięki dla wszystkich i do zobaczenia wkrótce. . .
0 x
Moje dwa ulubione słowa, jeśli chodzi o globalne ocieplenie, to: DZIAŁANIE I REAKCJA! Pójść dalej!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 05/05/07, 10:48

Cuicui, ASBL to stowarzyszenie z 1901 roku... cóż, belgijski odpowiednik z kilkoma gotowymi szczegółami.

Miss Nature, gratulacje za krok, który zrobiłeś (ty?), jeśli masz witrynę, możesz ją zaprezentować tutaj i na niej katalogu środowiska, w przeciwnym razie mógłbym ci pomóc go stworzyć, jeśli chcesz?
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 05/05/07, 16:51

panna natura powiedziała:

Odkryłem, że wielu z was miało genialne pomysły, doskonałe informacje i potężną inteligencję.


i znawca tego :D

Wyślę Ci wiadomość na pm
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 176