Coronavirus: odwrotny test warunków skrajnych dla środowiska i globalnego ocieplenia?

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Coronavirus: odwrotny test warunków skrajnych dla środowiska i globalnego ocieplenia?




przez Christophe » 01/04/20, 21:44

Wiemy, że kryzys związany z koronawirusem już znacznie ograniczył lokalne zanieczyszczenie...ale co z jej wpływem na zmiany klimatu?

Przypominam, że przed kryzysem koronowym ŚCIŚLE NIC nie działało w celu ograniczenia globalnego ocieplenia… a zwłaszcza marionetka Greta Thunberg!

Więc widzę 2 wersje (proszę uzupełnić)... i przepraszam, nie owijamy w bawełnę!! Nie ma nas w telewizji!

a) Wersja „wielkiej konspiracji”!

Covid to „farsa”: wirus GMO, który nie jest bardzo śmiercionośny, z wyjątkiem delikatnych, ale wysoce zaraźliwy, aby wywołać panikę u jak największej liczby osób! Krótko mówiąc, wszystko jest zorganizowane i pod kontrolą (wbrew pozorom): robimy to, aby przetestować planetę i zobaczyć, jak się zachowuje!

To przypomina mi o politycznym uzasadnieniu ostatnich prób jądrowych Chiraca, które umożliwiły dostęp do komputerowych symulacji jądrowych…

Przynajmniej tak nas wtedy „sprzedano” we francuskich mediach!

Prawdopodobne… ale wysoce spekulacyjne! Oczywiście jak każda teoria spiskowa...

Ale w końcu covid zabija znacznie mniej ludzi niż „przewlekłe” choroby ludzkości… zaczynając od niedożywienia… Więc w końcu ludzkość poradzi sobie bardzo dobrze!

b) Wersja zemsty Natury na jej ciemiężcy (nas)

Ok, to nie spisek i natura (a raczej genetyczna szansa), bo niedogotowane skurwysyny zjadające łuskowce (Covid19 jest pieprzony w 70°C), próbuje zniszczyć i pozbyć się ludzkości, aby ocalić wszystkie inne żywe istoty?

Ludzkość, która tak bardzo cierpiała przez 200 lat (i więcej?)? Krótko mówiąc, naturalnie boska kara! Cel: sprawiedliwy powrót do równowagi w różnorodności biologicznej?

Cóż, przegapiliśmy: nasza śmiertelność nie jest jeszcze (ale uważaj na możliwą mutację) wystarczająco wysoka… : Chichot:

Dobrze, ale dobrze! Ale nadal jesteśmy dominującym gatunkiem, nie damy się wkurzyć komuś mniejszemu od nas, huh!! : Mrgreen:

Wykorzystajmy to do... uruchomienia symulacji klimatu zgodnie z zaleceniami w punkcie a)! Ponieważ statek Ziemi jest jedynym, jaki mamy!

Krótko mówiąc, chciałbym powiedzieć, że byłbym ciekawy najdokładniejszych wskaźników klimatycznych i symulacji, jakie możemy uzyskać, biorąc pod uwagę brutalne spowolnienie planetarnej aktywności człowieka w ciągu ostatnich 3 miesięcy… i następne! !

Jeden cal mniej dziś może wiele zmienić jutro!

Rzeczywistość rzeczy z pewnością usytuowana jest pomiędzy a) i b)...

Podsumowując, inicjałuję Coluche: „Politycy tylko udają głupców”*

* cóż, przepraszam, z wyjątkiem Sibeth, ale najwyraźniej słyszała to przez całe życie, więc musisz ponownie przeczytać Pawłowa i teorię samowarunkowania!! (mouaaaah jaka ja jestem niegrzeczna!!!!)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez Christophe » 01/04/20, 21:48

ps: Musiałem sam wypić 3/4 butelki Valréas jak kompletny idiota, żeby postawić te hipotezy... więc proszę o odrobinę pobłażania! : Mrgreen:

Dla totografów natomiast w wiadomości prywatnej! : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez GuyGadebois » 01/04/20, 21:57

Christophe napisał:ps: Musiałem sam wypić 3/4 butelki Valréas jak kompletny idiota, żeby postawić te hipotezy... więc proszę o odrobinę pobłażania! : Mrgreen:

Dla totografów natomiast w wiadomości prywatnej! : Mrgreen: : Mrgreen:

Valréas nie jest najgorsza w dolinie Rodanu...
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez Christophe » 01/04/20, 21:57

Nie, to jest dobre: ​​DOWÓD!

Chcesz totograf? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez GuyGadebois » 01/04/20, 22:05

Christophe napisał:Nie, to jest dobre: ​​DOWÓD!

Chcesz totograf? : Mrgreen:

Nie, piliśmy (organiczne) wino z Lycée Viticole d'Orange. Tworzą wina o niezrównanym stosunku jakości do ceny.
https://www.eplorange.com/
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez Christophe » 01/04/20, 22:06

ZATRZYMYWAĆ SIĘ!!

Więc raczej odpowiedz na istotę tego tematu!!
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 648
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 232

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez ne 44 » 01/04/20, 22:08

Dobry wieczór,

Christophe napisał:Musiałem sam wypić 3/4 butelki Valréas jak kompletny idiota, żeby postawić te hipotezy...


I/lub słuchać werbera?! NIE ?

Nie ma zakłopotania ani wstydu w przyznaniu się do tego, jeśli trzeba...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez GuyGadebois » 01/04/20, 22:09

Christophe napisał:ZATRZYMYWAĆ SIĘ!!

Więc raczej odpowiedz na istotę tego tematu!!

Cóż... bez znaczenia. : Mrgreen:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez Christophe » 01/04/20, 22:10

Webera? nie wiem kto to jest! :D

Czy to facet od mrówek?

Próbowałem kilka lat temu... po kilku stronach rozbolała mnie głowa...

Ale twoje porównanie jest interesujące i sprawia, że ​​się rozwijam ! Dziękuję 8) 8) 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Koronawirus: odwrotny test warunków skrajnych dotyczący globalnego ocieplenia?




przez GuyGadebois » 01/04/20, 22:11

Christophe napisał:Webera? nie wiem kto to jest! :D

Facet od mrówek?

Tak, cholerny palant. : Mrgreen:
(Nie mogłem przeczytać więcej niż trzy strony Alchemika autorstwa Paulo Cluedo, bestsellera)
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 104