COP21: Nie musisz zgadzać się na ekonologię!

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

COP21: Nie musisz zgadzać się na ekonologię!




przez Christophe » 12/12/15, 11:51

Fajny artykuł promujący ekonologię z porozumieniem COP21 lub bez niego: http://www.novethic.fr/lapres-petrole/t ... 43775.html

Minęło trochę czasu, odkąd myślę, że będziemy musieli obejść się bez „systemu”, aby naprawdę coś się stało ...

Nasi „liderzy” są zbyt łatwi… w tym „systemie”…
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12307
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2968




przez Ahmed » 12/12/15, 13:28

W tym artykule nie ma nic, co by odbiegało od tradycyjnego „robienia zwykłych rzeczy”, a reorientacja niektórych inwestycji na nowe możliwości prowadzi w nieco innej formie do absolutnie tego samego irracjonalnego celu, co zwykle.

Kilka „historycznych porozumień” zebranych razem podczas Cop21, „aby wyglądały ładnie”, zostanie ratyfikowanych przez te same osoby, które obecnie negocjują szczegóły TAFTA, traktatu, który pozwoli najpotężniejszym firmom pozwać państwa, które ustanawiają minimum, do sądu. ochrona przed substancjami chemicznymi, praktykami, które mogą szkodzić zdrowiu publicznemu i, bardziej ogólnie, środowisku ...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 12/12/15, 13:29

Cóż, tak, ale lubię „biznes jak zwykle… jeśli dotyczy ekologii”
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 12/12/15, 18:10

Lilian07 zrobi to, przejdzie na bezpłatne ogrzewanie, wieczyste, wolne od zanieczyszczeń użytkowanie, stary duży dom, przepaść termiczna na więcej niż 200kWh / m2an termiczne, nawet już izolowane PAC !!

https://www.econologie.com/forums/stockage-i ... 0-180.html

Musimy uogólniać www.dlsc.ca w najtańszej możliwej i prostej formie energia geotermalna słoneczna!!

40% oszczędności CO2 udostępniony do ogrzewania możliwy bez fundamentalnej nieznanej technologii !!

Po prostu rozumiem dyfuzję termiczną jako pierwiastek kwadratowy czasu nawet w wymiarze 3, który poprawia długoterminowe przechowywanie !!
0 x
Tiazolinony neuro toksyczne, aby uniknąć, umieścić wszędzie, szaleństwo, zabija przy mniej niż ppm, bakterie i twoje neurony, co mnoży Alzheimera !!
Pszczoły znikają pestycydy, Roundup, zostają i zabijają nas powoli. http://www.pollinis.org/petitions/petit ... noides.php
Wooten
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 12/12/15, 23:07




przez Wooten » 12/12/15, 23:09

Ahmed napisał:W tym artykule nie ma nic, co by odbiegało od tradycyjnego „robienia zwykłych rzeczy”, a reorientacja niektórych inwestycji na nowe możliwości prowadzi w nieco innej formie do absolutnie tego samego irracjonalnego celu, co zwykle.

Kilka „historycznych porozumień” zebranych razem podczas Cop21, „aby wyglądały ładnie”, zostanie ratyfikowanych przez te same osoby, które obecnie negocjują szczegóły TAFTA, traktatu, który pozwoli najpotężniejszym firmom pozwać państwa, które ustanawiają minimum, do sądu. ochrona przed substancjami chemicznymi, praktykami, które mogą szkodzić zdrowiu publicznemu i, bardziej ogólnie, środowisku ...


---

https://www.laquadrature.net/files/TAFT ... 140227.pdf
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 13/12/15, 00:43

Cześć Wooten,

Byłoby miło kłócić się trochę więcej ... osobiście ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Maya
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 26/05/05, 07:02




przez Maya » 13/12/15, 04:25

Kontr-prawdy przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego.
Nie wszyscy się mylą.
Kesako :-) Adres IP, proxy, ciasteczko, anonimowy ... powtórz. Fałszywe debaty na własny rachunek. Styl DD kontra obamot ...
Funk z intrygantów.
9 ludzie / 10 kłamią 1 mówi prawdę. To neni
Hein 1360 ...
0 x
Przyjaciel Tao
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 13/12/15, 12:08

Dziękuję plasmanu / maya: podwójne konta w celu gnicia forum są surowo zabronione, więc Twój ban, który powinien trwać kilka dni, potrwa dłużej niż oczekiwano!

Palacze dywanów nie mają tu miejsca ... wezmą twoje pigułki ...

Jeśli masz zmartwienia w życiu, to forum nie jest dekoracją!

Przejedź się motocyklem, zrobi ci to dobrze!
0 x
Wooten
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 12/12/15, 23:07




przez Wooten » 13/12/15, 12:39

Christophe napisał:Cześć Wooten,

Byłoby miło kłócić się trochę więcej ... osobiście ...


Bonjour Christophe,

Jeśli moja odpowiedź jest tak krótka, to dlatego, że nie mam nic do dodania! Inaczej nie pozbawiłabym się;) Po prostu wykorzystałem ten wątek, aby nadać treści argumentom Ahmeda, udostępniając link do ostatniego przecieku umów TAFTA, który pochodzi już z 2013 roku, jeśli dobrze pamiętam! Oczywiście, że nawet tego nie przeczytałeś ... Szkoda, bo jest fundamentalny, o czym świadczy odpowiedź twojego „kolegi” Ahmeda ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 13/12/15, 12:42

Znam "zasadę" TAFTA w ogóle, niestety :(

Ale jako wiadomość 1er po prostu wysyła link, nie jest zbyt uprzejmy ... stąd mój komentarz ... To wszystko :)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168