Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? Raport I-Télé

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? Raport I-Télé




przez Christophe » 24/02/11, 14:44

Raport z 2008 roku na temat technologii „kontroli” klimatu wyemitowany na kanale kablowym do obejrzenia w 8 minut tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=4v6jA0vX58U

Kontrolę umieściłem pomiędzy „ ”, bo w najlepszym przypadku mamy niewielki wpływ na zjawiska klimatyczne, na razie daleko (i na szczęście) do absolutnej kontroli…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Bricktal
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 18/03/10, 03:21
Lokalizacja: Shawinigan-Que

Re: Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? reportaż iTV




przez Bricktal » 13/06/11, 07:36

Christophe napisał:Raport z 2008 roku na temat technologii „kontroli” klimatu wyemitowany na kanale kablowym do obejrzenia w 8 minut tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=4v6jA0vX58U

Kontrolę umieściłem pomiędzy „ ”, bo w najlepszym przypadku mamy niewielki wpływ na zjawiska klimatyczne, na razie daleko (i na szczęście) do absolutnej kontroli…



Co jeśli, jak mówi raport, była to tylko kampania dezinformacyjna?

Armia USA nic nie mówi, absolutnie nic nie potwierdza i nie chce potwierdzać tego, co się mówi i mówi. Bez wątpienia są pierwszymi, którzy celowo ujawnili informacje, że próbują manipulować klimatem. Internet zrobił resztę.

Kontrolować klimat, jak podano na początku raportu, gdzie próbowali eksperymentów w Wietnamie? Tak i absolutnie. Jest to dość łatwy do wykonania eksperyment. Tutaj, nawet w Quebecu, który jest małym stanem, te eksperymenty miały miejsce w Lac St-Jean, aby wywołać deszcz i szybciej zwiększyć ilość wody zawartej w tamach hydroelektrycznych.

Sól srebrna została rozpylona na chmury, aby zebrać wilgoć i wywołać deszcz.

Więc na pierwszy rzut oka, jeśli ta technologia jest skuteczna i może być wdrożona przez państwo tak małe jak Quebec, to Stany Zjednoczone z pewnością nie potrzebują HAARP, aby to osiągnąć.

Wyjaśnienie HAARP jest gdzie indziej. Gdzie jest świetne pytanie.
Jest to niewątpliwie miejsce, któremu Stany Zjednoczone nie chcą, abyśmy przyglądali się mu zbyt dokładnie.

Dopóki jeden z sojuszniczych krajów nie wyśle ​​tam autentycznego szpiega w celu kradzieży hipertajnego pliku, ta baza pozostanie tajna na temat swojej działalności. Ale czy od razu kraj szpiegujący Stany Zjednoczone będzie chciał wsadzić je w gorącą wodę, publikując właściwe informacje?

Ani trochę w to nie wierzę. Jak wszystko lub domeny, dobre wiadomości sprzedają się bardzo dobrze na arenie międzynarodowej w stosunku do złota lub innych technologii, a rządy nie są głupie i niekompetentne.

Jeśli będzie to sprzeczne z ich interesami, rozegrają swoje karty przeciwko Stanom Zjednoczonym. W przeciwnym razie informacje wyciekną do opinii publicznej, jak słynny Wikileak, o którym przekonasz się, że na tej stronie nie ma zbyt wiele do zgłaszania.

Tak, jest trochę informacji dyplomatycznych, ale nic zbyt delikatnego, by zatopić zęby, jak raport z badań HAARP.

Więc masz swoją odpowiedź, która jest równa mojej.
0 x
fredericponcet
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 29/06/11, 10:17




przez fredericponcet » 03/07/11, 04:26

Być może najlepiej jest spojrzeć na to, co mówi o tym oficjalna strona internetowa HAARP:

http://www.haarp.alaska.edu/haarp/faq.html

Nie wydaje mi się, żeby było tam wiele tajemnic. To badania naukowe, które mogą mieć znaczenie militarne (telekomunikacja, geolokalizacja…), więc z pewnością istnieją kwestie własności intelektualnej i kwestie strategiczne, które oznaczają, że wszystko, co produkuje HAARP, nie jest dystrybuowane. Stamtąd zobaczyć makiaweliczny projekt...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 20/09/13, 20:35

Witryna HAARP jest teraz zamknięta, a wyszukiwania na niej najwyraźniej ustały od maja ubiegłego roku:

Program High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) — przedmiot fascynacji wielu krótkofalowców oraz cel teoretyków spiskowych i działaczy antyrządowych — został zamknięty. Kierownik programu HAARP, dr James Keeney z Bazy Sił Powietrznych Kirtland w Nowym Meksyku, powiedział ARRL, że rozległy 35-akrowy ośrodek badań nad jonosferą w odległej Gakonie na Alasce został zamknięty od początku maja.


http://www.arrl.org/news/haarp-facility-shuts-down
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
mATX
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 34
Rejestracja: 23/10/08, 17:44

Re: Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? reportaż iTV




przez mATX » 21/09/13, 12:07

Christophe napisał:Raport z 2008 roku na temat technologii „kontroli” klimatu wyemitowany na kanale kablowym do obejrzenia w 8 minut tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=4v6jA0vX58U

Kontrolę umieściłem pomiędzy „ ”, bo w najlepszym przypadku mamy niewielki wpływ na zjawiska klimatyczne, na razie daleko (i na szczęście) do absolutnej kontroli…



Bonjour.

Niektórzy powiedzą ci, że to nie szkodzi planecie.
Cóż, to trochę jak chemtrails, które nie istnieją ^^.

Dowody przeciwne w Parlamencie Europejskim. Szkoda!

CHEMTRAILS SKYGUARDS 8 i 9 kwietnia 2013 r. Josefina Fraile w Parlamencie Europejskim vofr:

http://www.youtube.com/watch?v=k0hsiXdipjY
0 x
Darmowa energia jest droga. ^^
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? reportaż iTV




przez Sen-no-sen » 21/09/13, 13:02

Matx napisał:
Bonjour.

Niektórzy powiedzą ci, że to nie szkodzi planecie.
Cóż, to trochę jak chemtrails, które nie istnieją ^^.



Miał już temat o chemtrails, który właściwie nie istnieje... (bez ironii z mojej strony).


Dowody przeciwne w Parlamencie Europejskim. Szkoda!

CHEMTRAILS SKYGUARDS 8&9 kwietnia 2013 Josefina Fraile w Parlamencie Europejskim


To, że niektórzy posłowie europejscy mają wątpliwości co do HAARP, nie oznacza, że ​​jest to urządzenie do „kontroli klimatu”.
Określenie „Climate Control” pochodzi ze sfery konspiracyjnej, w rzeczywistości HAARP nie ma absolutnie żadnej mocy, aby coś takiego zrobić!
według Bernard wschodni depozytariuszowi patentu, w najlepszym razie możliwe byłoby wpływanie na zjawiska meteorologiczne bardzo lokalnie, co wciąż jest bardzo dalekie od „kontroli klimatu”…
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
mATX
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 34
Rejestracja: 23/10/08, 17:44

Re: Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? reportaż iTV




przez mATX » 22/09/13, 09:32

Sen-no-sen napisał:
Matx napisał:
Bonjour.

Niektórzy powiedzą ci, że to nie szkodzi planecie.
Cóż, to trochę jak chemtrails, które nie istnieją ^^.



Miał już temat o chemtrails, który właściwie nie istnieje... (bez ironii z mojej strony).


Dowody przeciwne w Parlamencie Europejskim. Szkoda!

CHEMTRAILS SKYGUARDS 8&9 kwietnia 2013 Josefina Fraile w Parlamencie Europejskim


To, że niektórzy posłowie europejscy mają wątpliwości co do HAARP, nie oznacza, że ​​jest to urządzenie do „kontroli klimatu”.
Określenie „Climate Control” pochodzi ze sfery konspiracyjnej, w rzeczywistości HAARP nie ma absolutnie żadnej mocy, aby coś takiego zrobić!
według Bernard wschodni depozytariuszowi patentu, w najlepszym razie możliwe byłoby wpływanie na zjawiska meteorologiczne bardzo lokalnie, co wciąż jest bardzo dalekie od „kontroli klimatu”…




Bonjour.
To nieprawda, Chemtrails istnieją, dowód do dziś w mieście Draguignan;).
W przeciwnym razie serbski minister ekologii jest szalony:
https://www.youtube.com/watch?v=7BmiiqirECY

Tak szalony jak na przykład ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=eglBs0S2j_g

Lub szalony jak raport i wszyscy eksperci, którzy go tworzą:
Co oni na świecie rozpylają? VI-ST francuski

http://www.youtube.com/watch?v=Kw41ZubwAM8



A tematem jest HAARP, który wykorzystuje odblaskowe cząsteczki, które są w powietrzu… dzięki chemtrails.
Wszystkie te programy „geoinżynieryjne” zostały wybrane i opłacone przez ciebie :D.

Są eksperci, książki, komisje, mnóstwo ludzi nad tym pracuje, więc mówienie, że to nie istnieje, jest po prostu dezinformacją lub okłamywaniem ludzi.

Łatwo zauważyć, że istnieje dla ludzi, którzy wciąż mają zdroworozsądkową logikę i pamięć.

Mała końcówka (mówimy, że to testowanie ciężaru samolotów):

http://www.youtube.com/watch?v=Im9hXb2Luak

Zabieramy Cię na Hamsa! :zmarszczyć brwi:
0 x
Darmowa energia jest droga. ^^
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? reportaż iTV




przez moinsdewatt » 22/09/13, 11:07

i tu znów wracamy do mitu o chemtrails.
0 x
mATX
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 34
Rejestracja: 23/10/08, 17:44

Re: Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? reportaż iTV




przez mATX » 22/09/13, 11:28

moinsdewatt napisał:i tu znów wracamy do mitu o chemtrails.



HAHAHA!!! Co my żartujemy. Więc nigdy nie patrzysz w niebo. Nie pamiętasz nieba wcześniej.

Ja tylko mówię to, co widzę, samoloty w garściach po 5, które wykonują obroty na niebie, usuwając chmury, które pozostają przez cały dzień.

Samoloty nie robiły tego wcześniej, może dlatego, że technologia ewoluowała. :)

Na pierwszy rzut oka to nie Syryjczycy są zagazowywani.
Ale rzeczywiście, co płaci podatek węglowy muhahahahah.

W końcu stwierdzam, że to tylko paranoiczne delirium.
Wracam do jedzenia fluoru i glutaminianu przed moim pięknym płaskim ekranem, będzie znacznie lepiej.

Wreszcie, jeśli chodzi o twoją wiadomość, nie dostarcza ona wielu dowodów przeciwnych, więc wyśmiewaj ten temat, jeśli chcesz.
Myślę, że cytowane przeze mnie źródła są warte trochę więcej niż „lol pee popo lol”.

do zobaczenia później i miej oczy szeroko otwarte : Lol:
0 x
Darmowa energia jest droga. ^^
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Czy kontrolujemy klimat za pomocą HAARP? reportaż iTV




przez Sen-no-sen » 22/09/13, 11:34

Matx napisał:
Są eksperci, książki, komisje, mnóstwo ludzi nad tym pracuje, więc mówienie, że to nie istnieje, jest po prostu dezinformacją lub okłamywaniem ludzi.


... Jest też wielu gawędziarzy i teoretyków spiskowych, którzy opowiadają bzdury!
Szkoda jednak, bo rzeczywiście prowadzone są zaawansowane badania mające na celu modyfikację pogody, nasycanie radarów wroga, a nawet generowanie plazmy, na szczęście spiskowcy są po to, by to wszystko zdyskredytować!






Wszystkie te programy „geoinżynieryjne” zostały wybrane i opłacone przez ciebie


W jakim celu?
Głosowane lub przez kogo? kiedy?
Jeśli sądzisz, że smugi kondensacyjne samolotów pasażerskich to w rzeczywistości ślady chemiczne mające na celu wykonanie nie wiem jakiego okultystycznego projektu... cóż, nic nie mogę dla ciebie zrobić!



HAHAHA!!! Co my żartujemy. Więc nigdy nie patrzysz w niebo. Nie pamiętasz nieba wcześniej.


Dla informacji mATX, ruch lotniczy wzrośnie o 90% za 20 lat!
To zatem wyjaśnia, dlaczego widzimy tak wiele „smugi” na niebie, nic nadzwyczajnego…
Co dziwne, nie ma śladów poza korytarzami powietrznymi, czy masz jakieś wyjaśnienie?
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 165