Bezrobocie młodzieży [Recy VS ??? ]

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Bezrobocie młodzieży [Recy VS ??? ]




przez Obamot » 28/03/10, 13:51

Temat podzielony od : https://www.econologie.com/forums/annulation ... 8-110.html

[EDIT] Witam wszystkich: Właśnie powiedziałem, że nie zainicjowałem tego wątku :D
.... nie trafia też w niektóre posty przed ...
- Obamot (Mar 30 Mar 2010, 00: 44)

recyclinage napisał:Wkrótce przyjadę w rocznicę moich poszukiwań pracy w 10


... mwouais, jeśli dobrze obliczę, byłbyś bezrobotny od wieku 19ans? To smutne. Przepraszam, że jestem brutalny, ale w ciągu tych dziesięciu lat nie uczęszczałeś na zajęcia, aby poprawić swój język francuski? Ponieważ to na piśmie projektujesz swoją przyszłość w świetle swoich interwencji forum i mając na uwadze wasze produkcje w sieci (mówię, że nawet jeśli podjęliście jakieś wysiłki na rzecz swojej witryny i zachęcamy do wytrwania, ale nie zrobiono tego poważnie, nadal występują błędy). ..

recyclinage napisał:Szukam funduszy, aby kontynuować moje kariera artystyczny
Musiałbyś wiedzieć: albo poważnie szukasz pracy przez dziesięć lat, w którym to przypadku jeszcze nie udało ci się - niestety - zbudować kariera czy robisz kariera Artystyczny?

Niech to będzie jasne, to nie jest krytyka, ale krytyczne spojrzenie kogoś, kto chce, żebyś spojrzał na siebie, bez samozadowolenia, żebyś się obudził.

Kariera artystyczna, jeśli chcesz, ale w jakiej dziedzinie? Lub poszukujący pracy, ale w jakim obszarze?
Ostatnio edytowane przez Obamot 30 / 03 / 10, 00: 43, 4 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/03/10, 14:07

Za późno ... Miałem twoją wiadomość:
recyclinage napisał:w Belgii istnieje stara tradycja ściągania haraczy na pracę studentów

Wyjaśniam ci


nauczyciel ma kreatywnego i inteligentnego ucznia przed sobą

nauczyciel pobudzi go do tworzenia

student tworzy nauczyciela przejmuje i odsprzedaje pracę za granicą

następnie nauczyciel używa wszelkiego rodzaju mobbingu przeciwko uczniowi, aby go zawiódł i uczynił wszystkie dowody kradzieży

uczeń zawodzi
nauczyciel i szkoła to tło melodii

a uczeń staje się złym człowiekiem, ponieważ nie może przystosować się do społeczeństwa


ta technika obowiązuje w szkołach [Cxxxxxxx]
[Edytuj przez Obamota: Usunąłem nazwę szkoły, aby uniknąć kłopotów i fakt, że usunąłeś wiadomość].


ale hej, to zniesławienie, ponieważ wszystkie dowody rabunku, których doznałem, zniknęły




teraz, żeby wiedzieć, czy wrócę do szkoły?

po co?
mieć niepełne zatrudnienie?


:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: Przestań grać „paranoicznie” : Mrgreen:

... i bądź miły dla ciebie, przeczytaj mój post, który edytowałem powyżej.

I - encore repetita - powiedz nam na przykład, w jakiej branży zawodowej szukałeś pracy w ciągu tych dziesięciu lat?
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 28/03/10, 14:21

masz bardzo utopijną wizję rzeczy

system jest wampirem

jeśli stworzysz, zostaniesz skradziony
jeśli nie wierzysz, dlaczego daj sobie, ponieważ nic nie robisz

to także świat, w którym żyjemy


z mojej strony szukam sztuki

ale dzielisz z góry założoną, bardzo współczesną profesjonalizację. Człowiek 1 może zrobić tylko jedną rzecz

Podzielam moją wizję, że jeśli dasz mi minimum środków, mogę zrobić dowolną sztukę

wszystko, co mam na mojej stronie, jest wykonane za pomocą łańcuchów
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 28/03/10, 14:26

Obamot napisał:
I - encore repetita - powiedz nam na przykład, w jakiej branży zawodowej szukałeś pracy w ciągu tych dziesięciu lat?


co się zmieni, jeśli o tym porozmawiam?

czy system to zmieni?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/03/10, 14:27

Nie staram się być utopijny, ale pragmatyczny, nie jest niezgodny.

recyclinage napisał:
Obamot napisał:
I - encore repetita - powiedz nam na przykład, w jakiej branży zawodowej szukałeś pracy w ciągu tych dziesięciu lat?


co się zmieni, jeśli o tym porozmawiam?

czy system to zmieni?

Najpierw nie jesteś „zobowiązany”, jeśli odpowiesz, że jest DLA CIEBIE.

I przestań zgłaszać swoje nieszczęścia „systemowi” (nawet jeśli nie mylisz się w pewnych punktach widzenia), ponieważ „system” to nie obchodzi. Do Ciebie należy wprowadzanie innowacji i bycie „trochę mądrzejszym od niego” ...

Nikt nie wątpi w twoje cechy. Ale kto mógłby je ulepszyć i przekształcić lepiej niż ty?

Nie jest pewne, że znalezienie patrona zaprowadzi was „do wyzwolenia” ... bo to nie pieniądze, to znaczy łatwość, która rzuca nam wyzwanie i pozwala iść naprzód, ale ACTION a czasem pułapki.

Co więcej, co uzasadnia sponsora sponsorującego, a nie innego „artystę”. Jaki jest twój „wkład”?

W końcu, STP, jeśli odpowiedziałeś konkretnie na mój post, z góry strony, byłoby to wyraźniejsze, dziękuję.
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 28/03/10, 14:42

Szukam w każdej pracy
najczęściej w przypadku pracy pod człowiekiem


Chciałem stworzyć interaktywne CV 2 cd

w 5 € CV W większości nie mam odpowiedzi

traktujesz mnie jak parano
ale czy mógłbyś mi podać definicję piramidy w amerykańskich notatkach?

: Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/03/10, 14:53

recyclinage napisał:Szukam w każdej pracy
najczęściej w przypadku pracy pod człowiekiem

Przepraszam Czy kiedykolwiek miałeś pracę, która ci odpowiadała, nawet jeśli nie była to taka łatwa ... jeśli tylko na chwilę ...?

recyclinage napisał:w 5 € CV W większości nie mam odpowiedzi

Mówiłeś o CV i szkole, ale jakie masz szkolenie? Czy kiedykolwiek uzyskałeś stopień naukowy lub coś takiego? Czy przeszedłeś kiedyś studia? Co umieściłeś w swoim CV? I nie mów mi jeszcze, że „to system, który…” w tej chwili nie mówimy o systemie, ale o tobie.

recyclinage napisał:traktujesz mnie jak parano

Absolutnie nie, zniekształcasz moje uwagi, czyniąc mnie mówiącym przeciwieństwem tego, co chciałbym ci powiedzieć: mówię, że to ty grasz w grę paranoikiem, to jest zupełnie inne, ponieważ społeczeństwo elle, nie chcesz a priori nic złego.

recyclinage napisał:ale czy mógłbyś mi podać definicję piramidy w amerykańskich notatkach? : Chichot:


... Zauważyłem twój => ": tandetny:" ale o co chodzi w naszej rozmowie? Czy bierzesz mnie za bród?

... po raz kolejny zatrzymaj się, by okiełznać cię w problemach świata, aby dać ci powody, by nie posuwać się naprzód (w każdym razie jest to wrażenie, które dajesz), ponieważ w przeciwnym razie moglibyśmy myśleć, że jesteś paranoikiem że najwyraźniej się nie zgadzasz ... wtedy :?
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 28/03/10, 14:59

Obamot napisał:
Co więcej, co uzasadnia sponsora sponsorującego, a nie innego „artystę”. Jaki jest twój „wkład”?


to typowe pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

to również to pytanie doprowadziło Vangogha do wymiany tych wszystkich obrazów na butelki wina


jesteś zdumiony, że musisz jeść jako sztukę tylko propagandę lub morderstwa umysłowe, ale jeśli artysta prosi cię o pieniądze, aby kontynuować, rzuć to i powiedz mu, dlaczego oddajesz to, co dajesz, kiedy jest ma po drodze tyle śmiertelnego gówna

Co mam więcej niż inni artyści?

1) moje kreacje pochodzą z mojego umysłu i nigdy nie używam, aby odwrócić życie innych

2) w moich kreacjach staram się budować osobę najczęściej pytaniami i humorem

3) dlaczego deifikujesz artystę pseudo-wampira i zabijasz prawdziwych artystów?

każesz mi wprowadzać innowacje?
gwiazdy wampirów zabiorą je i wykorzystają dla nich, nie czyniąc cię najmniejszym

Powtarzam

tworzymy, kradniemy cię
nie tworzysz, więc po co mu dawać, ponieważ nic nie robi
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/03/10, 15:04

Co proponujesz
Ostatnio edytowane przez Obamot 28 / 03 / 10, 15: 15, 2 edytowany raz.
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 28/03/10, 15:10

Obamot napisał:
recyclinage napisał:Szukam w każdej pracy
najczęściej w przypadku pracy pod człowiekiem

Przepraszam Czy kiedykolwiek miałeś pracę, która ci odpowiadała, nawet jeśli nie była to taka łatwa ... jeśli tylko na chwilę ...?
od 1994 do 2002 pracuję w budynku
recyclinage napisał:w 5 € CV W większości nie mam odpowiedzi

Mówiłeś o CV i szkole, ale jakie masz szkolenie? Czy kiedykolwiek uzyskałeś stopień naukowy lub coś takiego? Czy przeszedłeś kiedyś studia? Co umieściłeś w swoim CV? I nie mów mi jeszcze, że „to system, który…” w tej chwili nie mówimy o systemie, ale o tobie.
Mam różne szkolenia i moduły w dziedzinie grafiki komputerowej, zarządzania, informatyki, ... nie wspominając o liczbie wolontariatu zawodowego, którą wykonałem
recyclinage napisał:traktujesz mnie jak parano

Absolutnie nie, zniekształcasz moje uwagi, czyniąc mnie mówiącym przeciwieństwem tego, co chciałbym ci powiedzieć: mówię, że to ty grasz w grę paranoikiem, to jest zupełnie inne, ponieważ społeczeństwo elle, nie chcesz a priori nic złego.
społeczeństwo chce skrzywdzić każdego, kto nie zachowa swojego miejsca w piramidzie
recyclinage napisał:ale czy mógłbyś mi podać definicję piramidy w amerykańskich notatkach? : Chichot:


... Zauważyłem twój => ": tandetny:" ale o co chodzi w naszej rozmowie? Czy bierzesz mnie za bród?
Nie biorę cię za gogo. Po prostu chcę cię poinformować o tym, jak działa społeczeństwo, dlaczego i jak ludzie odnoszą sukces
... po raz kolejny zatrzymaj się, by okiełznać cię w problemach świata, aby dać ci powody, by nie posuwać się naprzód (w każdym razie jest to wrażenie, które dajesz), ponieważ w przeciwnym razie moglibyśmy myśleć, że jesteś paranoikiem że najwyraźniej się nie zgadzasz ... wtedy :?

jak chcesz iść, jeśli wszystko zostanie skradzione?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 219