Nieruchomości i zrównoważony rozwój

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Hypernova
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 17/09/09, 10:49

Nieruchomości i zrównoważony rozwój




przez Hypernova » 17/09/09, 10:59

Witam wszystkich,

Na wstępie z góry przepraszam jeśli mój temat nie został umieszczony w odpowiednim dziale forum.
Piszę do Państwa, ponieważ obecnie piszę pracę magisterską dotyczącą zrównoważonego rozwoju oraz firm z sektora nieruchomości.
Aktualnie poszukuję dokumentów, dotyczących w szczególności przeszkód (ekonomicznych, prawnych, regulacyjnych itp.) dostrzeganych przez przedsiębiorstwa w zakresie wdrażania polityki zrównoważonego rozwoju oraz szans i przewag konkurencyjnych takiej polityki.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozostaję do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych szczegółów dotyczących mojej pracy.
dziękuję

Thomas
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 17/09/09, 11:24

Witam,

Próbowałeś użyć wyszukiwarki? https://www.econologie.com/forums/search.php

Przykładowe wyniki z ECD, RT2005 ...

W przeciwnym razie zobacz stronę Ademe, są tam prawie wszystkie oficjalne teksty: www.ademe.fr

Niedawno pojawił się temat z podsumowaniem dokumentacji budynku/energii, ale nie mogę go już znaleźć...Pomocy!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 135