Sędzia, Specjalny kryzys gospodarczy, dziś wieczorem na FR2

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Sędzia, Specjalny kryzys gospodarczy, dziś wieczorem na FR2




przez Christophe » 13/11/08, 14:16

Aby zobaczyć ten wieczór: szczególny kryzys, który musisz ocenić.
Oto kilka powiązanych tematów/przedmiotów:

a) Bretton Wood z 15 listopada!

b) Film z Cheminade

c) Zrozumienie kryzysu w 10 minut

d) Partia Zdrowego Rozsądku, ogólna dyskusja na temat kryzysu finansowego



Co miesiąc o 20:50, wokół gościa – twarzą w twarz lub w formie ważnej debaty o sprawach bieżących – program Arlette Chabot dostarcza kluczy do zrozumienia i oceny politycznego wydarzenia miesiąca.

Czwartek 13 listopada – 20:50

kryzys finansowy, kryzys gospodarczy, czego powinniśmy się spodziewać?

Na dwa dni przed światowym szczytem poświęconym kryzysowi gospodarczemu i finansowemu odbywającym się w Waszyngtonie A Vous de Juger proponuje Państwu specjalne wydanie „kryzysowe”.

Teraz zadaj pytania dotyczące kryzysu pod adresem
0890.71.02.22 (15 centów za minutę * : Evil: )

bezrobocie, emerytury, inwestycje, powiedz nam, co Cię interesuje

Goście:

Christine Lagarde
Minister Gospodarki, Przemysłu i Zatrudnienia

Martine Aubry
Burmistrz Lille (PS)

Filip Dupont
Prezes grupy Banque Populaire


Ci goście, projektowani przez obecny system, którzy nie mają nic do zyskania na zmianie, naprawdę nie wydają mi się kompetentny...Gdzie są wielcy myśliciele finansów i gospodarki jutra?

Czy Cheminade nadal jest zakazana przez duże media? : Chichot: https://www.econologie.com/crise-financi ... -3971.html

To pachnie serialem, który tak naprawdę śmierdzi...

* pobieranie opłat od facetów, którzy podsuwają pomysły na program. Uważam to za skandaliczne, śmieszne, ale tak istotne w dzisiejszym świecie... nawet gorsze niż sklepy, które mają zawyżony numer do obsługi posprzedażowej... Miałem znajomego, który pracował w branża, w której obsługa posprzedażowa była zbyt obciążona, a maszyny sprzedawano za dziesiątki tysięcy euro! By wywrócić ten świat do góry nogami!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 13/11/08, 14:54

Pytaniem pomocniczym jest zatem to, czy istnieją ludzie wykwalifikowani w ekologii do sporządzania planów ustroju społeczeństwa, który byłby nastawiony na coś innego niż: zysk za wszelką cenę???

Czy nie moglibyśmy rozpocząć debaty? gdyby świat musiał zostać stworzony na nowo, jak byś postąpił?

Proponuję rozpocząć tę debatę, bez dalszej zwłoki, chciałbym, aby była ona otwarta, bez jałowych dyskusji i najlepiej skupiona na tym, co ekonolodzy mają najlepszego do zaoferowania w zakresie pomysłów i marzeń o pozytywnej i pełnej przyszłości.Jasna i dobra przyszłość dla wszystkich, co myślą inni???

Pozdrowienia z Lietseu :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 13/11/08, 15:38

Łatwy !

Dupa, piwo i 4 godziny pracy dziennie!! :D


Transmisja wygląda na sfałszowaną… cóż, trochę informacji z tego samego źródła, które powiedziało mi o tegorocznym kryzysie, wynikiem weekendowego kongresu może być wprowadzenie stanu wojennego w Stanach Zjednoczonych i swobodny upadek światowych rynków…

Sprzedajcie to, co wam zostało, chłopaki
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 13/11/08, 15:46

Aha, wyjeżdżam na 1 weekend i zbliża się koniec świata?

Lietseu, twoje pytania są głupie... a może coś przeoczyłem? :zaszokować:

Od lat debatujemy nad podstawami nowego społeczeństwa na tych podstawach forums!!


Skręć w stronę Maloche i Cheminade...na przykład...
Ostatnio edytowane przez Christophe 13 / 11 / 08, 15: 47, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 13/11/08, 15:47

Jedyne, co mi pozostało, to... ja i moi najbliżsi. Mój skarb jest ludzki, o ile nie zostanie mi skradziony : Chichot:

Ding, Dang, Dong!
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh

Re: Do Was należy ocena programu Economic Crisis Special, dzisiejszego wieczoru w F




przez bambus » 13/11/08, 16:00

Christophe napisał:* pobieranie opłat od facetów, którzy podsuwają pomysły na program. Uważam to za skandaliczne, śmieszne, ale tak istotne w dzisiejszym świecie... nawet gorsze niż sklepy, które mają zawyżony numer do obsługi posprzedażowej... Miałem znajomego, który pracował w branża, w której obsługa posprzedażowa była zbyt obciążona, a maszyny sprzedawano za dziesiątki tysięcy euro! By wywrócić ten świat do góry nogami!


Nie należy kupować produktów z tych pudełek 8) Jeśli usługi posprzedażne są płatne, dostawca nie jest dobry. To w każdym razie moje zdanie.
Z drugiej strony prawdą jest, że nie zawsze łatwo jest znaleźć dostawcę, który nie posiada swojego numeru 0892. : Evil:

: Idea: Poza tym, jeśli ktoś, kto pływa na 92 ​​(przepraszam, Belgowie i inni...) chce zadzwonić do pokazu, mogę mu dać 10E kredytu!
(Właśnie doładowałem kartę, żeby numer nie był za drogi i nigdy nie dzwoniłem z komórki)
Ostatnio edytowane przez bambus 13 / 11 / 08, 16: 02, 2 edytowany raz.
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 13/11/08, 16:00

Christophe napisał:Aha, wyjeżdżam na 1 weekend i zbliża się koniec świata?

Lietseu, twoje pytania są głupie... a może coś przeoczyłem? :zaszokować:

Od lat debatujemy nad podstawami nowego społeczeństwa na tych podstawach forums!!


Skręć w stronę Maloche i Cheminade...na przykład...


Mój drogi Christophe, twoje oświadczenie wydaje się bardzo niegodne ciebie!
Są tylko głupie pytania, na które znamy odpowiedź! i dlatego pozujemy, żeby stać się interesującymi , co, zapewniam, nie dotyczy mnie.... :?

Nie jestem nieświadomy tego, co mówisz, i dobrze wiem, kim są bohaterowie, którzy mają coś do powiedzenia i nie powstrzymują się...

Proponuję ponownie debatę TERAZ, ponieważ uważam, że nadszedł czas, aby ją rozpocząć, a także dlatego, że uważam, że niektórzy posłowie nie są świadomi istnienia starych wątków dyskusji : Chichot:

Z wyrazami szczerego uznania i szacunku, Lietseu
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 13/11/08, 16:07

Capt_Maloche napisał:...4 godziny pracy dziennie!!

Oh? 4 godziny ? W każdym razie ? ...meh, nie wiem, czy w wyborach będę głosował na PBS : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Do Was należy ocena programu Economic Crisis Special, dzisiejszego wieczoru w F




przez Christophe » 13/11/08, 16:09

indy49 napisał:Z drugiej strony prawdą jest, że nie zawsze łatwo jest znaleźć dostawcę, który nie posiada swojego numeru 0892. : Evil:


Proszę bardzo... i w czasach, gdy komunikacja telefoniczna kosztuje coraz mniej (VOIP, przeprowadzka...) profesjonaliści (z wyjątkiem takich uczciwych jak my!) rozumują w ten sposób: jeśli mój konkurent będzie pobierał za dużo, nie zrobię tego ...

Innymi słowy: jeśli facet naprzeciwko jest kiepski, cóż, ja nie jestem...

Przypomina mi to miłą dyskusję, którą odbyłem z trzema przyjaciółmi w ten weekend!

Obecny kryzys może być pośrednią konsekwencją inwazji na Irak i kłamstw Busha i jego zaciskinów…

Rzeczywiście; jeśli prezydent USA może pozostać bezkarny kurwa moralnie cały świat kłamstwami następnie zamorduj tysiące niewinnych cywilów (Irak, Afganistan itp.), dlaczego oczekiwać moralności od traderów, których zadaniem jest osiągnięcie maksymalnego zysku?


Idź za mną?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 13/11/08, 20:30

Zaczyna się za 15 minut!

Będziemy się śmiać, czuję to : Evil: : Evil: : Evil:

Maloche, jesteś niedaleko studiów FR2. Co sądzisz o zaimprowizowanej sytuacji z zakładnikami? : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 127