Za kilka miliardów więcej

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars

Za kilka miliardów więcej




przez martien007 » 19/04/08, 11:35

W reakcji na artykuł: Citigroup zwolni 9 tys. stanowisk pracy, jej amortyzacja zbliża się do 000 miliardów (Wiadomości Orange)

Złodzieje bankierzy

945 miliardów dolarów według najnowszych szacunków MFW, to kwota gigantycznego oszustwa zastawionego przez banki, za które cała planeta biednych będzie musiała zapłacić rachunek…

3 miliardy dolarów to kwota zysków i premii dla tradera, który „przeczuwałby” nadejście kryzysu i który „sprzedałby” wszystkie swoje pozycje na czas…

Co ciekawe, jego bank Fasola nie został poinformowany, ponieważ musiał pilnie wpłacić miliardy, aby uniknąć krachu…

1800 miliardów dolarów, to kwota wojny w Iraku, finansowanej na kredyt przez gigantycznego Busha, ze znanymi nam sukcesami...

Według Światowego Programu Żywnościowego szacowana śmiertelność z powodu głodu wynosi 1,4 miliarda ludzi, kobiet, dzieci i osób starszych...

Czy nadal istnieje opinia publiczna, bunt publiczny, czy też jesteśmy lobotomizowani przez media i nasze tzw. elity?


Znaleziono w innym newsie: 50 kolejnych miliarderów w 2007 roku w Rosji.


I w tym czasie: 37 krajów ma problemy z dostawami podstawowych produktów (ryż, zboża...).
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 19/04/08, 11:42

Trzeba strzelać w dziesiątkę!
: Evil:

Kiedy twoi przyjaciele atakują?
: Mrgreen:
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 19/04/08, 11:55

gegyx napisał:Trzeba strzelać w dziesiątkę!
: Evil:

Kiedy twoi przyjaciele atakują?
: Mrgreen:


Nie wiem...;;;; stracił kontakt radiowy :zaszokować:
0 x
pombo508
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 24
Rejestracja: 04/04/08, 07:49
Lokalizacja: 28




przez pombo508 » 19/04/08, 14:02

i cóż, chcę być jednym z twoich nowych przyjaciół, aby móc strzelać w tłumie...

to prawda, że ​​jesteśmy lobotomizowani przez media, które mówią nam o wszystkim i o niczym, nie robiąc różnicy między miliardami ludzi, którzy rozbijają płytę, a pierdnięciem w bok od takiego a takiego polityka, nie zapominając o lokalnych zawodach w petanque (nawet jeśli Lubię petanque i jej zwolenników, ...)

nie traktujemy już priorytetowo wartości zmartwień i w ten sposób nami manipulują...
Otwórzmy oczy...
Dzisiaj Akcja... Jesteśmy przeciw GMO, więc musimy iść i je zniszczyć.... i nie przy 50, ale przy 3000.... zrobimy więcej szkód i szczególnie w tym czasie nie będą rosły, nie ...

"
1800 miliardów dolarów to kwota wojny w Iraku, finansowanej na kredyt przez gigantycznego Busha, ze znanymi nam sukcesami…”

Czy tak jak ja nie potrafisz sobie wyobrazić, co to oznacza...? wojna mogłaby wyżywić całą Ziemię przez dziesięciolecia... a do czyich kieszeni trafiają te wszystkie pieniądze?

OK, skończyłem, jestem dość wkurzony, i tak jest...

jeszcze raz dziękuję za to forum, wciąż jedno z niewielu miejsc swobodnej wypowiedzi i spójności... w końcu to, co myślę...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 170