Petycja przeciwko podatku Internet

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01

Petycja przeciwko podatku Internet




przez toto65 » 31/01/07, 12:00

Widzę w sieci tarczę podniesioną przed przyszłym podatkiem internetowym.
Oferuję dwa linki na ten temat. Celem mojej wiadomości jest poinformowanie cię, a nie kłótnia.
Christophe, jeśli temat tego typu jest otwarty, usuwam ten. Za twoją zgodą. Nie znalazłem tego w badaniach.

http://www.freenews.fr/index.php?itemid=4325

http://www.berrebi.org/2007/01/29/signe ... rnet-vite/
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 31/01/07, 12:36

Nie wydaje mi się, żeby o tym już mówiono ... Co do tematu ... co to ma sfinansować ten podatek?
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 31/01/07, 13:19

aha podatek dla dostawców międzynarodowych (FAI) to użytkownicy będą zadowoleni, myślę o tych, którzy są na wsi, którzy nie są rozdzieleni itp. oczywiście ...

"
Grupa Iliad, spółka dominująca Free, jest zobowiązana do zapłaty ustawy, która ma na celu wprowadzenie nowego podatku u dostawców usług internetowych.

Podatek ten, który miałby wspierać (ponownie ...) produkcję audiowizualną, prowadziłby - zdaniem spółki dominującej Free - gdyby przegłosowano wzrost cen dla abonentów i / lub kanałów telewizyjnych nadawanych w ADSL.
"

audiowizualny styl podatkowy, ale internet! ale oczywiście jaki pomysł ... Wolałbym pertole, proszę! : Lol:

zwłaszcza jeśli to nie oni płacą, to my płacimy!
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 169