Rodzina Busha i wojny: historia

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Rodzina Busha i wojny: historia




przez Christophe » 25/01/07, 15:43

Niezbyt przyjazny dla środowiska jako przedmiot, ale bardzo odkrywający sposób myślenia (i działania) rodziny Bushów.

Nie wiem, czy wszystkie informacje są prawdziwe, ale duża część musi być (ponieważ dołącza się do innych raportów, takich jak „CIA Secret Wars”)

Jest około dwudziestu minut.

1 część: http://www.tontuyau.com/v.asp?id=2451
2 część: http://www.tontuyau.com/v.asp?id=2459

ps: zwróć uwagę na bardzo wyraźny akcent : Mrgreen: i brzydcy fani zrzędliwej orto ... :|
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 25/01/07, 16:22

Halo

ps: nie zwracaj uwagi na bardzo wyraźny akcent i paskudnych fanów orto grâfes


Do tych Quebeców źle mówią, popełniają wiele błędów,
ale jaka treść !!

André
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 25/01/07, 16:33

Bof, akcent jest zrozumiały (w każdym razie więcej niż w przypadku tetesaclaques.tv) : Lol: ).

Jeśli chodzi o treść, to co prawda łączy się ona z wieloma innymi dokumentami, które widziałem („świat według Busha”, „Farenheit 911”,…), ale nadal jest równie budująca.

PS: Nie znałem tej witryny do udostępniania filmów, ale uwielbiam ich nazwę „Twoja fajka”: przybliżone tłumaczenie „Ty rurka” : Chichot:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 153