Początki lokalnej gospodarki

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Tomek Burgund
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 29/07/06, 09:28

Początki lokalnej gospodarki




przez Tomek Burgund » 29/07/06, 09:43

Witam,
Jestem właścicielem firmy A ciężarówka z pizzą od 3 lat i chce zmienić działalność.
Z drugiej strony, od kilku lat chciałam mieszkać w ekowiosce, ale tak jak to wyjaśniam forum : http://www.onpeutlefaire.com/forum/index.php?showsujet=6186, nie znalazłem jeszcze takiego, który naprawdę pasowałby do tego, czego szukam.
Wtedy przyszedł mi do głowy pomysł, aby zacząć od bardzo małej działalności (dwa gospodarstwa domowe), a następnie stopniowo ją rozwijać. Mam możliwość odbycia płatnego szkolenia informatycznego i dlatego poszukuję kogoś, kto zastąpi mnie w moim samochodzie ciężarowym.
Można tego dokonać na wiele różnych sposobów (wynajem firmy, sprzedaż w kilku miesięcznych ratach, a nawet równy udział w spółce itp.), które zostaną przestudiowane później, jeśli dojdzie do skutku.
Podkreślam, że szukam przyszłości ekowioska a nie zwykłym nabywcą mojej działalności (w takim przypadku po prostu umieściłbym ogłoszenie w gazetach specjalistycznych).
Jestem przekonany, że w jedności siła i to połączenie dwóch „rodzin” będzie źródłem wielu wzajemnej pomocy i wsparcia (co wiąże się z pomysłami, które mogę rozwinąć na wyżej przytoczony temat).
Nie wahaj się więc zadać mi wszelkich pytań, jakie przyjdą Ci na myśl, projekt oczywiście wymaga dopracowania.
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx, gfgh64 i goście 126