Chcieli pozbyć się autora Guignoli

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Chcieli pozbyć się autora Guignoli




przez humus » 21/12/21, 18:43

Wielka chwila:
PROJEKT MORDUJĄCY, ZASTRASZANIE: chcieli pozbyć się autora Guignoli!

2 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14823
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Odp: chcieli pozbyć się autora Guignoli




przez GuyGadeboisTheBack » 21/12/21, 20:06

2 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Odp: chcieli pozbyć się autora Guignoli




przez Macro » 22/12/21, 09:25

Szczerze koleś... Nie znajdziesz trochę za dużego arkusza informacyjnego na temat postaci... A zwłaszcza fakt, że ta kartka znajduje się w ten sposób w necie....

Wygląda bardziej jak raport prywatnego detektywa specjalizującego się w sprawach rozwodowych...

Ale hej, to wciąż moja skromna opinia biednego łatwowiernego faceta ....
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Odp: chcieli pozbyć się autora Guignoli




przez humus » 22/12/21, 09:59

Makro napisał:Szczerze koleś... Nie znajdziesz trochę za dużego arkusza informacyjnego na temat postaci... A zwłaszcza fakt, że ta kartka znajduje się w ten sposób w necie....

Wygląda bardziej jak raport prywatnego detektywa specjalizującego się w sprawach rozwodowych...

Ale hej, to wciąż moja skromna opinia biednego łatwowiernego faceta ....

Nie jesteś daleko od prawdy, to nie pochodzi ze służb państwowych tylko z usługi prywatnej zamówionej przez kanał + facet.
1 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Odp: chcieli pozbyć się autora Guignoli




przez izentrop » 22/12/21, 10:59

Guignol des bois, powinieneś zgłosić się do Dupont Aignan https://www.lemonde.fr/politique/articl ... 23448.html

Szuka wnikliwego współpracownika i niezbyt spostrzegawczego : Mrgreen:
1 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Odp: chcieli pozbyć się autora Guignoli




przez humus » 22/12/21, 12:10

humus napisał:
Makro napisał:Szczerze koleś... Nie znajdziesz trochę za dużego arkusza informacyjnego na temat postaci... A zwłaszcza fakt, że ta kartka znajduje się w ten sposób w necie....

Wygląda bardziej jak raport prywatnego detektywa specjalizującego się w sprawach rozwodowych...

Ale hej, to wciąż moja skromna opinia biednego łatwowiernego faceta ....

Nie jesteś daleko od prawdy, to nie pochodzi ze służb państwowych tylko z usługi prywatnej zamówionej przez kanał + facet.

Uważaj, była wola znokautowania B Gaccio, bo szkodziło to cenie akcji C+.
Zapadły procesy i wyroki, to nie jest mistyfikacja.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14823
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Odp: chcieli pozbyć się autora Guignoli




przez GuyGadeboisTheBack » 22/12/21, 13:17

Makro napisał:Szczerze, Guy... Nie uważasz, że to trochę za duża karta informacyjna na temat postaci...<<< Nic mnie już nie zaskakuje w DIY barbouzes... A szczególnie fakt, że ten plik znajduje się w ten sposób w necie....

Wygląda bardziej jak raport prywatnego detektywa specjalizującego się w sprawach rozwodowych...

Ale hej, to wciąż moja skromna opinia biednego łatwowiernego faceta ....

Nie wiem, nie skomentowałem w przeciwieństwie do Zombizy, który spryskał mnie, gdy nic nie powiedziałem. :P
Jednak:
Gilles Kaehlin i Gilbert Borelli, którzy opuścili Canal+ w 2005 roku, zaprzeczyli faktom, ale w świetle dowodów zostali skazani w 2011 roku na karę pozbawienia wolności w zawieszeniu odpowiednio jednego roku i piętnastu miesięcy oraz 10 000 euro grzywny za naruszenie prywatności. Pierre Martinet zostaje skazany na 15 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu i grzywnę w wysokości 5 euro. Canal + został wydany zgodnie z prawem. Projekt zabójstwa nie został oceniony, ponieważ nie rozpoczęto jego realizacji. Proces potwierdził prawdziwość wielu rewelacji w książce Martineta, takich jak przekazanie Pierre'owi Martinetowi, przez urzędnika Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na polecenie Gilberta Borelli, „fadette” Bruno Gaccia, wymieniającego wszystkie otrzymane telefony i wysłane na jego telefon komórkowy między majem a lipcem 000 r.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 164