Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie




przez Christophe » 27/06/20, 17:42

Idź po konsumeryzm post-powstrzymujący i pre-powstrzymujący! : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem (ale sprytni mogą zawsze przerobić konto z innym adresem e-mail ... oczywiście w innej przeglądarce) : Chichot: ) Cdiscount (grupa kasyn) francuski konkurent Amazon rozpoczyna program sponsorski, który pozwala wygrać 10 € przy pierwszym zamówieniu (30 € mini) ... Zarejestruj się tutaj:

10 € oferowane na Cdiscount

Cdiscount ma cały dział Made in France

Ponadto często sprzęt i narzędzia komputerowe są bardziej interesujące na Cdiscount niż Amazon, kupiłem już 1 laptopa i wiele narzędzi ... dostawa jest tylko trochę dłuższa niż Amazon Prime (jeśli posiadać to ...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359

Re: Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie




przez Forhorse » 28/06/20, 00:10

0 x
Avatar de l'utilisateur
Sherlebeverley
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 07/12/22, 16:06

Re: Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie




przez Sherlebeverley » 07/12/22, 16:24

Dziękuję za udostępnienie! To przydatny kod rabatowy na Amazon.
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie




przez phil59 » 07/12/22, 16:38

Otworzyłem kartę Floa dla mojej żony i jedną dla siebie.

Koszt 1.25 € miesięcznie, a po 13 miesiącach przestajesz.

Ale ponieważ kupiliśmy 2 telefony dla 2 dziewczyn po 250 € każdy, mieliśmy 100 € zniżki na każdy telefon.

W rzeczywistości 100 € - 16.25 opłaty za kartę, no cóż, wciąż ponad 80 €. . . .

W tym roku kupiłem nowy dla siebie, zwykle po 2-3 latach, moja żona bierze nowszy, a ja kończę jej.

Potrzebuję przede wszystkim tego, żeby telefonował, a ja mogłem widzieć i „zarządzać” stacjami ładowania EV.
Ale w tym roku nie udało mi się zdobyć nic, z wyjątkiem 310 euro, za redmi note pro11, 5G, 8 GB i 128, o wiele za dużo dla mnie… ale hej… że znajdziesz więcej za 350 euro , zobacz trochę więcej, ogólnie
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie




przez phil59 » 12/12/22, 01:23

skrzyp bourso2.jpg
prele bourso2.jpg (29.2 Kio) Wyświetlono 1679 razy


cdiscount2.jpg
cdiscount2.jpg (69.87 KiB) Wyświetlono 1679 razy


Więc zamówienie anulowane przez cdiscount!
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Sherlebeverley
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 07/12/22, 16:06

Re: Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie




przez Sherlebeverley » 20/12/22, 13:42

Internet jest częścią Twojego codziennego życia, niezależnie od tego, czy spotykasz się ze znajomymi, odrabiasz lekcje, słuchasz muzyki, czy oglądasz ulubionego blogera. Jednak bardzo ważne jest, aby być odpowiedzialnym i ostrożnym. To, co publikujesz online lub co inni publikują o tobie w Internecie, pomaga budować twoją reputację przez resztę życia. Wszyscy staramy się budować pozytywny wizerunek. To samo dotyczy naszych pragnień zakupu czegoś ze stron internetowych. Jest to dość wygodne i dostępne. Chcesz wydawać mniej, nie rezygnując z rzeczy, które kochasz. Cena wzrasta, a wynagrodzenie pozostaje takie samo. Oto jak takie narzędzie bankowe pozwala inteligentnie i łatwo zarządzać budżetem. Jeśli otrzymasz kartę zakupową, pozbędziesz się zmartwień o pieniądze. Nie musisz już wypłacać pieniędzy z karty wynagrodzeń, ani obliczać kwot pobieranych przez inne banki w kraju lub za granicą. Płać szybko w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym, bez opłat za zarządzanie kontem i transakcję.
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Cdiscount, francuski konkurent Amazon, oferuje 10 € za pierwsze zamówienie




przez phil59 » 20/12/22, 14:14

Mój telefon, udało mi się znaleźć na AMAZON faktycznie za 318€.

A w środę odbiorę go z punktu przekaźnikowego.
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116