Mały ekonomista

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Mały ekonomista




przez phil53 » 13/11/16, 22:50

Szukałem w Internecie i nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tej tak zwanej gazety, która, jak mi się wydaje, rozpowszechnia informacje, które nie są fałszywe, ale manipulują w sposób wywołujący nienawiść i zazdrość między różnymi społecznościami.
Czy jeden lub więcej członków posiada wiarygodne informacje?
0 x
Trzęsienie ziemi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 78
Rejestracja: 17/10/16, 14:53
x 15

Re: Mały ekonomista




przez Trzęsienie ziemi » 15/11/16, 06:11

Cześć Phil53

Szybko przejrzałem stronę Petit Economiste http://www.lepetiteconomiste.com i po pierwszym przeczytaniu tytułów nie zauważyłem niczego podejrzanego... ale nie jestem Arsène Lupin!

Czy masz jakieś dane szerzące nienawiść lub inne, które chcesz bardziej szczegółowo podkreślić?
0 x
Słowo kluczowe naszego przetrwania, to życie, bo nie jemy kamyki, a następnie zabić ich z szacunkiem i rozeznania!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Mały ekonomista




przez Christophe » 16/11/16, 19:59

Wiki w ogóle o tym prawie nie mówi, dedykowana strona została oczywiście usunięta od 2013 roku:
https://fr.wikipedia.org/wiki/Discussio ... uppression

Ich konto na Twitterze wydaje mi się całkowicie „czyste”… (z tego, co widziałem)

Więc nie bardzo rozumiem dlaczego tak się dzieje? Przykładem może być phil53???
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Re: Mały ekonomista




przez phil53 » 16/11/16, 20:52

Po prostu widziałem dwa artykuły potępiające nieuczciwe rzeczy, takie jak odszkodowania dla wybieranych urzędników, ministrów i urzędników służby cywilnej powiązane z tymi osobami, które są nieproporcjonalne do średniego dochodu.
Albo inny artykuł mówiący, że niemiecki bank bliski bankructwa będzie kosztować wszystkich Europejczyków około 100 euro.
Podejrzewam więc osoby bliskie FN, ale przeszukując Internet, nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tych, którzy są autorami tych tekstów.
Niekoniecznie będąc skutecznym, zwracam się do społeczności ekonologów, w której jest kilku bardzo istotnych członków w wielu dziedzinach.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174