Geoportal: anti ekologia zbyt skomplikowane strony internetowe

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Geoportal: anti ekologia zbyt skomplikowane strony internetowe




przez chatelot16 » 14/07/15, 11:29

cześć

rant przeciwko nadmiernie skomplikowanych stron internetowych, które chcą wymusić mieć potężny i nowoczesny komputer

lubiłem http://geoportail.gouv.fr/ co umożliwia nałożenie mapy IGN i zdjęcia z lotu ptaka ... ale ta strona zawsze była powolna na moim starym komputerze ... i jest coraz gorzej, teraz wszystko zasadza

dawno już przestał działać z Firefoksem, a ja go w Google Chrome

Właśnie znalazłem rozwiązanie zupełnie przez przypadek podczas powrotu do Firefoksa: firefox umieścić mnie wiadomość z informacją, że w przypadku problemów z Adobe Flash, nie było uproszczona wersja http://tab.geoportail.fr/

Ta uproszczona wersja działa bardzo szybko ... Dlaczego nie jest jasne

umieszczenie obrzydliwej strony i pozostawienie ukrytej uproszczonej wersji jest zachętą do marnowania czasu i tracenia czasu dla wszystkich, którzy jej potrzebują ... możemy zrozumieć, kiedy pochodzi z microsoft, który zarabia na życie, naciskając kolejne okna. .. ale to jest ign, który nie jest zainteresowany popychaniem do konsumpcji

Kolejny strzał geule: Google Chrome nie pokazuj mi tej uproszczonej internetowej ... to jest całkiem możliwe, że google nie wyrażają niech ludzie sikanie z takim powolnym Geoportail dlatego wolą Google Map
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 14/07/15, 12:03

= Geoportal właściciel systemu płacić z naszych podatków : Evil:
USA = dowolna mapowanie jest darmową ziemię, i morze, i przestrzeń
Geoportal jest idea Chiraca gówno znowu ma swoje aktywa
Nigdy nie używać takiego horroru
Z innego protokołu ma dziesiątki każdego działu
: Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11027




przez Christophe » 14/07/15, 12:08

Cień napisał:= Geoportal właściciel systemu płacić z naszych podatków : Evil:


Dlaczego kaszlesz? To zawsze lepsze niż wyjście w interesie długu ... nie?

Jestem pewien, że Geoportal jest używany przez wielu specjalistów i administracji we Francji ...

Ja testowałem go kilka lat temu i to nie wydaje się tak lame ... po to prawda, że ​​2015 internet jest poszukiwanie prostoty i ergonomii w Geoportalu nie może być poziom na tej stronie ...

Dla merytorycznej debaty: nazywa się to oprogramowanie planowane starzenie ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 14/07/15, 12:21

Nie wiem.

Zresztą w ogóle, oprogramowanie opracowane przez rząd nie są garstka specjalistów komputerowych, którego wynagrodzenie ma nic wspólnego z tym, że zatrudniony przez amerykańskich firm ...

Często po, nikt do utrzymania ...

Nie można porównywać nas Produkty tego typu rozwoju francuskiego ...

Ile miliardów, mapa Google ???

Poprzez siphoned darmowych baz danych publicznych oraz szumiące pub w świecie ???
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 14/07/15, 12:50

Did67 napisał:Nie wiem.

Zresztą w ogóle, oprogramowanie opracowane przez rząd nie są garstka specjalistów komputerowych, którego wynagrodzenie ma nic wspólnego z tym, że zatrudniony przez amerykańskich firm ...

Często po, nikt do utrzymania ...

Nie można porównywać nas Produkty tego typu rozwoju francuskiego ...

Ile miliardów, mapa Google ???

Poprzez siphoned darmowych baz danych publicznych oraz szumiące pub w świecie ???

MDR naszym priorytetem jest to, co kultura czy wojna
Co to jest w naszych urzędach miejskich?
Gdy masz pieniądze do monitorowania świat (Francja) superkomputer
BULL i wydać milion tę akcję Prawdą jest, że wciąż mamy tysiące plików otworzyć odkąd 1918 IRD ma przedmiotów, które nie były już znać lub mieć miejsce realizacji tych opłat, a lista jest długa (biblioteka narodowa nadal nie skończony) : Mrgreen:
Gdy reszta dostępu do danych we Francji : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 14/07/15, 14:26

Nie krytykuję treść Geoportail! wręcz przeciwnie uważam, że to bardzo dobre z bardziej szczegółowy obraz z lotu ptaka Google na wszystkich Francji i aktualizacji częściej ... a posible nałożony IGN znacznie bogatsze niż google mapie

co krytykuję ich stosowanie jest Adobe Flash, który sprawia, że ​​bazar okropnie powolne: prawie bezużyteczny

co jest jeszcze bardziej con jest odkrycie przez hasar które mają uproszczoną wersję, która ma taką samą treść i działa nieskończenie lepiej ... ile razy Poradziłem każdemu wykorzystać Geoportail i on odpowiedział: bezużytecznym jest zbyt powolny

Nie wiem, jak długo to http://tab.geoportail.fr/ ale gdybym użył raczej mam zapisane sto czasu!

ktoś wspomniał o miejsce BNF ... to trochę sam problem miejsce z wielką treści, ale to jest wioślarstwo każdy komputer ... Na szczęście to zachowało ich stara strona działa znacznie lepiej i używam bardzo długo

istnieje wiele rzeczy do powiedzenia na temat BNF stronie, ale to po prostu robić to w innym temacie

celem tego tematu nie jest krytykowanie geoportailu, ale pokazanie tym, którzy mają ten sam problem, że istnieje proste rozwiązanie, aby reklamować się pod właściwym adresem http://tab.geoportail.fr/

strona ekonologiczna przedmiotu wskazuje, że każda zła informacja powoduje stratę czasu lub materiału, wierząc, że jest zobowiązana do posiadania mocniejszego komputera

Moja druga obawa, że ​​Google jest w stanie wadę w jego badaniach, które go nie proszę ... kolejny ouvrirt podlega on porównania wyszukiwarce
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 14/07/15, 15:21

Nie wiem, ale ja po prostu wyglądał na stronie internetowej : Evil:
Dane nieruchomości oraz jej fałszywych miejsc rozmycie i co o datowanie układu
Widziałem i myślę, że NASA jest dokładniejsza
To jest mój analiza pracownicy
Masz rację, to jest ten model, który się odnosi : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11027




przez Christophe » 14/07/15, 15:35

Dla prostych satelitów yes GG zrobił lepsze widoki ...

Ale jeśli chodzi o warstwach, ale przykro google map może kłamać!

Dziś nie wróciłem, ale z pamięci mieliśmy dostęp do działek katastralnych, linii energetycznych, linii nierówności ... w skrócie, cennych informacji dla niektórych profesjonalistów lub administracji ...

Wiem, że râlerie to francuska specjalność, ale to i tak będzie uczciwie przyznać, że niektórzy Francuzi są dobre narzędzia !!
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 14/07/15, 16:10

TAK Rozumiem, że Francja ma najlepszy system podatkowy na świecie
Nie mówiąc o kosztach gazowni : Chichot: miliardy
Najczęstszym do światów
Nie mówiąc o kosztach gazowni : Chichot: miliardy
Największa liczba przepisów na świecie (niektóre kraje zainspirowały wyniki, które znamy)
Nikt nie ma czasu albo piszę nie jest w stanie zapewnić 1000 pobliżu dokładnej liczby przepisów : Mrgreen: ponieważ Narodowy drukowanie i inne przepisy prawne nie są aktualne
Myślę, że nie iść dalej, jeśli zaryzykuję wygnanie
Godło Francji : Mrgreen:

Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11027




przez Christophe » 14/07/15, 16:52

Cień napisał:TAK Rozumiem, że Francja ma najlepszy system podatkowy na świecie
Nie mówiąc o kosztach gazowni : Chichot: miliardy


O nie! Na tej jednej, to Belgia! : Mrgreen:
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gfgh64 i goście 116