US zleciła produkcji ich bomby w Chinach

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1

US zleciła produkcji ich bomby w Chinach




przez freddau » 13/10/10, 09:27

0 x
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1




przez bernardd » 13/10/10, 10:09

Istnieje inny kraj, w którym znaleziono te rzadkie ziemie: Afganistan.

Zaskakujące, prawda?
0 x
A bientôt!
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 13/10/10, 11:40

Jesteś pewien?

Chiny są znane jako Arabia Saudyjska ziem rzadkich?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 13/10/10, 11:47

freddau napisał:Jesteś pewien?

Chiny są znane jako Arabia Saudyjska ziem rzadkich?


Tak, potwierdzam: Afganistan jest bardzo bogaty w surowce mineralne ... rzadko ...

Mieliśmy na ten temat temat, ale nie mogę go znaleźć, możesz mieć więcej szczęścia niż ja: https://www.econologie.com/forums/search.php
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 13/10/10, 12:24

Znalazłem informacje: https://www.econologie.com/forums/vers-une-d ... tml#173049

Odkrycie minerałów: Afganistan kosztuje bilion dolarów

Od Waheedullah MASSOUD (AFP) - 13 czerwca 2010 r

KABUL - Afganistan, biedny kraj będący w stanie wojny od ponad ośmiu lat, potencjalnie siedzi na bilionach dolarów dzięki gigantycznym rezerwom minerałów, według raportu amerykańskich geologów.

Według przedstawiciela Pentagonu Afganistan ma rezerwy cennych minerałów na znacznie większą skalę niż wcześniej sądzono.

Wartość tych złóż, które obejmowałyby lit, żelazo, złoto, niob i kobalt, oszacowano na XNUMX bilion dolarów, co wystarczyłoby, aby ten rozdarty wojną kraj był jednym z pierwszych światowi eksporterzy minerałów. Ale to tylko wstępne oszacowanie, pułkownik Dave Lapan powiedział dziennikarzom.

„Jest możliwe, że nawet kwota biliona dolarów nie docenia rzeczywistego potencjału” tych depozytów - powiedział.

W ostatnich miesiącach urzędnicy amerykańscy poinformowali afgańskich przywódców o ostatecznych wynikach badań, które były zgodne z wstępnymi szacunkami geologów w 2007 r., Powiedział Pentagon. (...)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 107