Konferencje na temat oszczędności energii

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
benoitLM
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 10/02/06, 23:23

Konferencje na temat oszczędności energii




przez benoitLM » 11/02/06, 00:48

Bonjour à tous,

Pracuję dla sklepu Leroy Merlin w Ivry sur Seine. Od momentu otwarcia tego „wizjonerskiego” sklepu dla grupy Leroy Merlin, pracujemy nad dokumentacją dotyczącą zrównoważonego rozwoju we współpracy z Urzędem Miasta Ivry.

Jako pierwszy krok w tym projekcie organizujemy nasze pierwsze konferencje na temat oszczędności energii w sobotę 18 lutego 2006 r. Z naszym partnerem EDF.

Są to dwie konferencje, które odbędą się w naszych sklepach w godzinach 10: 12-15: 17 i XNUMX: XNUMX-XNUMX: XNUMX i które poprowadzi głośnik EDF.

Tematami będą:

- Różne pozycje wydatków na energię elektryczną w mieszkaniu: ogrzewanie, ciepła woda użytkowa, sprzęt gospodarstwa domowego, oświetlenie.
- Znaczenie budynku: izolacja, otwieranie i ogrzewanie.
- Proste kroki w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej w obszarach ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, sprzętu gospodarstwa domowego i oświetlenia.

Są to tematy, które, jak wiecie, dotyczą nas wszystkich! Dlatego pozwalam sobie na interwencję w tej sprawie forum, ponieważ myślałem, że to połączenie może zainteresować niektórych z was.
Jeśli interesujesz się tymi tematami i chcesz na nie zareagować i skorzystać z praktycznych porad dotyczących zużycia energii, skontaktuj się z nami pod numerem 01 56 20 86 00 lub 01 56 20 86 43, aby zapisać się na te konferencje (w zależności od dostępności). Możesz również skontaktować się ze mną przez e-mail na adres bbellucci@leroymerlin.fr .
Czekamy na twoje wiadomości. Czekamy na przyjęcie w sobotę 18 lutego w sklepie Leroy Merlin Quai d'Ivry, rue François Mitterrand, w Ivry sur Seine (zjazd z obwodnicy ZAC w porcie w Ivry).

Dziękuję i do zobaczenia wkrótce!
0 x

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 148