Projekt ESIEE na wodzie doping Gillierem Pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 18/02/10, 20:21

Citro +1!

Więcej frazesów i dobrych intencji niż merytorycznej analizy problemów. Ale są nowe... :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 18/02/10, 23:31

Christophe napisał:Citro Uważam cię ostatnio za bardzo agresywnego ... por https://www.econologie.com/forums/voiture-et ... 3-170.html

Powiedziałem, że podejście było "interesujące", nie żebym się z nimi w 100% zgadzał ... tak, ich analiza jest bardzo lekka, ale ma tę zaletę, że istnieje i mówi o dopingu ... d „gdzie indziej można by przeprowadzić taką samą analizę z napędem elektrycznym!
Trochę się pospieszyłem tego popołudnia... :?
Ale niczego nie ujmę z treści tej pracy, którą uważam za bardzo mierną i co najwyżej na poziomie uniwersyteckim...
Boli mnie widok kandydatów na inżynierów wykonujących pracę, której kandydat do świadectwa szkolnego nie przyjąłby 50 lat temu... Cholera, mają nadzieję należeć do MYŚLĄCEJ elity!!!

Rzeczywiście istnieją tego samego rodzaju błędy w postrzeganiu samochodu elektrycznego, które niestrudzenie podejmuję… Pierwszy z nich dotyczy autonomii, pytanie nr 1, na które niezmiennie odpowiadam: „Ile robisz każdego dnia”. Drugi dotyczy przyjętego (nawet w głowach producentów) wyobrażenia, że ​​samochód elektryczny to samochód miejski… Obecnie jest to nieprawda i tak powinno pozostać, ponieważ potrzebny jest garaż i gniazdko, czyli 2 rzeczy, których większość mieszkańców miast nie ma… Poza tym samochód i miasto są w trakcie rozwodu i nie zanosi się na poprawę.
Zatrzymuję się na tym, jestem HS w tym temacie. :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189




przez Remundo » 19/02/10, 09:31

Hej, gdybyście byli nauczycielami... gorąco przed "ch'tits nlèves" : Chichot:
0 x
Obraz
kistinie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 16/11/09, 09:18




przez kistinie » 19/02/10, 09:43

Citro napisał:Powiedziałem, że podejście było „interesujące”, nie żebym zgadzał się z nimi w 100%… tak, ich analiza jest bardzo lekka, ale ma tę zaletę, że istnieje i sprawia, że ​​​​ludzie mówią o dopingu…
Boli mnie widok kandydatów na inżynierów wykonujących pracę, której kandydat do świadectwa szkolnego nie przyjąłby 50 lat temu... Cholera, mają nadzieję należeć do MYŚLĄCEJ elity!!!
....

E lite ;-) myślisz? Nie za bardzo nie, raczej... NEXT elitarne i dobrze służalcze.

Następna elita, czemu nie?
Niech tak będzie !
Do następujących elit, które chcą tylko podążać, podążaj! I: DO NASTĘPNYCH!

A następni... to my!

Citro napisał:Zatrzymuję się na tym, jestem HS w tym temacie. :?

Szczególnie nie! To jest cel! Potrzebujemy wszystkich, aby uzyskać dostęp do OU, we wszystkich jej formach, w szczególności dla poszczególnych uprawnień rzędu Kw.

W obliczu zaprzeczania faktom fizycznym konieczne jest zastosowanie cierpliwej metody zepsutego zapisu rzeczywistości naukowej i eksperymentów.
Nie należy też wahać się przed zastosowaniem ironicznego dystansu bezpieczeństwa SŁUŻBOWYCH OBSERWATORÓW.

Ponieważ, tak jak lubił powtarzać drogi Nikolaus August Otto w swoim czasie, trzeba też pomyśleć o wypoczęciu dla mózgu, grając w „KasToiDLa SVP” z elitarną dyszą lub służalczym glanchem, który, przypominam, pochodzi z pozaziemskiej hybrydyzacji, z dużego żołędzia, z pięknym linem, lub oczywiście na odwrót.
http://fr.wikipedia.org/wiki/Nikolaus_Otto
0 x
----------------------------------------------

Myśl globalnie działaj lokalnie ...
et
Czy dobrze, że nie jest emmerdée!

-----------------------------------------------
Avatar de l'utilisateur
zorglub
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 501
Rejestracja: 24/11/09, 10:12




przez zorglub » 26/02/10, 16:39

Wszystko po to, by powiedzieć, że to początek końca...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 47