Silnik Pantone zbudowany na kosiarce

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Yugo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 24/07/09, 08:35

Silnik Pantone zbudowany na kosiarce




przez Yugo » 26/07/09, 17:51

bonjour,

Jestem w tym nowy forum Próbuję zbudować kosiarkę Pantone, ale podczas budowy mam problemy, muszę wypełnić rury, aby przykręcić je do armatury.

Założyłem imadło i kiedy zaczynam zaokrąglać, moja rura się rusza. Próbowałem owinąć szmatę wokół rury, ale ona się porusza.

Nie wiem, jak dobrze naprawić rury, nie poruszając się, aby ostatecznie uszczelnić rury.

Czy ktoś wie, jak mi pomóc? Dziękuję za pomoc. :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 26/07/09, 18:49

Witam

Jestem w tym nowy forum Próbuję zbudować kosiarkę Pantone, ale podczas budowy mam problemy, muszę wypełnić rury, aby przykręcić je do armatury.

Założyłem imadło i kiedy zaczynam zaokrąglać, moja rura się rusza. Próbowałem owinąć szmatę wokół rury, ale ona się porusza.

Nie wiem, jak dobrze naprawić rury, nie poruszając się, aby ostatecznie uszczelnić rury.

Czy ktoś wie, jak mi pomóc? Dziękuję za pomoc.


Oto kilka możliwości, których być może jeszcze nie próbowałeś:

Dokręć rurę znacznie mocniej w imadle, nawet jeśli oznacza to włożenie „duszy” do środka, aby się nie rozbiła.

Jeśli rura jest bardzo twarda i trudna do przecięcia piłą, a przez to trudna do gwintowania, spróbuj podgrzać ją palnikiem w zakresie 500-850 ° (kolor wiśniowy) w gwintowanej części + powolne chłodzenie w powietrzu otoczenia dla wyżarzać to. Powinien stać się o wiele bardziej czuły i chętny do współpracy. : Mrgreen:

Sprawdź, czy twoja kostka nie jest trochę bezzębna. : Mrgreen:
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Yugo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 24/07/09, 08:35

Re: Budowa silnika pantone na kosiarce




przez Yugo » 27/07/09, 11:00

dziękuję za radę : Chichot:
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 148