Ocynkowane Pantone możliwe czy nie?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
mic42
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 17/12/07, 13:23
Lokalizacja: St Etienne

Ocynkowane Pantone możliwe czy nie?




przez mic42 » 16/01/08, 13:04

Witam wszystkich, chciałbym prosić o poradę.Zrobiłem reaktor Pantone ze stali ocynkowanej.Nie wszystko jest jeszcze gotowe, ale wczoraj natrafiłem na temat, który odradza stosowanie stali ocynkowanej. wszystkie moje kolana reduktora, duża rura wydechowa i rura reaktora są wykonane ze stali ocynkowanej. Czy istnieje ryzyko reakcji, jeśli materiał galwaniczny za bardzo się nagrzeje. Wiem, że przy spawaniu pojawia się biała piana i ja' obawiam się, że podczas pracy ta piana się tworzy i jest zasysana przez silnik.Jeżeli ktoś może mi pomóc to dziękuję.
0 x
Jestem zmęczony płaceniem zbyt drogiej benzyny i zawsze marzę o jeździe z wodą, więc proszę bardzo
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 16/01/08, 18:12

witam,

jeśli dobrze pamiętam, gorąca galwa = toksyczny dym

absolutnie unikaj! !
0 x
willoz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 06/06/07, 23:17




przez willoz » 16/01/08, 18:19

Zbudowałem go również przed przeczytaniem tego.W ramach środków ostrożności podczas pierwszych testów zwróciłem szczególną uwagę na spaliny.Teraz, kiedy się nagrzało, nie sądzę, żeby był to problem. Nie robiono tego w pomieszczeniu, to jest Wszystko.
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 16/01/08, 18:24

Superform napisał:witam,

jeśli dobrze pamiętam, gorąca galwa = toksyczny dym

absolutnie unikaj! !


na czym to opierasz?
Robiłem to często, nic nie czułem, miałem lekki bezdech : Chichot: To daje ładne białe pióra i żółte spalanie! : Chichot:
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
mic42
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 17/12/07, 13:23
Lokalizacja: St Etienne




przez mic42 » 16/01/08, 18:59

ok, dziękuję za odpowiedzi, do zobaczenia później
0 x
Jestem zmęczony płaceniem zbyt drogiej benzyny i zawsze marzę o jeździe z wodą, więc proszę bardzo

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91